خرید اینترنتی پرچم رومیزی کشورها

یکی از نماد و نشان‌های هر کشوری پرچم آن کشور است. مردم تمام کشورها برای پرچم کشور خود احترام خاصی قائل هستند و دیدن و یا به اهتزاز در آمدن آن میتواند حس غرور و میهن‌دوستی را در فرد زنده کند. در گذشته پرچم هر کشور تاریخچه خاصی وجود دارد که نشان‌دهنده تاریخ آن سرزمین می‌باشد.

مشخصات پرچم رومیزی کشورها: 

جنس پرچم‌ رومیزی کشورها 

خرید پرچم رومیزی کشور ها

برای تولید پرچم‌های رومیزی و تشریفات کشور ها معمولا از پارچه هایی با جنس ساتن مات، مخمل و یا براق آمریکایی استفاده می شود.  این نوع پرچم رومیزی در مدل‌های مختلفی از جمله: چاپ دیجیتال معمولی و چاپ دیجیتال مخروطی و چاپ سیلک و جیر تولید می‌شود.

ابعاد پرچم رومیزی برای کشورها

معمولا ابعادی که برای تولید پرچم های رومیزی  کشور ها در نظر گرفته می شود ابعاد کوچک 20*30 سانتی متر است. سایزمورد نظر برای مدل T، 8*28 سانتی متر و برای مدل L، 14*28 می باشد.

انواع پایه پرچم رومیزی برای کشورها

  •  پایه پرچم پنجه شیری
  •  پایه پرچم خورشیدی
  •  پایه پرچم استیل

برای تولید پرچم تشریفاتی جنس و نوع پایه‌ی آن بر روی زیبایی، کیفیت و قیمت نقش بسزایی را ایفا میکند. . اگر بخواهیم از نظر قیمتی تمایزی برای این سه نوع پایه پرچم قائل شویم، قطعا پایه پرچم پنجه خوشیدی است که به نسبت دو نوع دیگر، از قیمت بالاتری برخوردار میباشد.

اگرچه این نوع پایه قیمت بالاتری دارد اما استفاده از پایه پرچم پنجه خورشیدی برای تولید پرچم تشریفاتی مناسب‌تر است، زیرا زیبایی و ابهت بیشتری به آن می‌بخشد.

برای تهیه پرچم رومیزی از پایه سنگی و یا پایه استیل استفاده می شود و باز هم پایه پرچم رومیزی سنگی زیبایی بیشتر، قیمت پرچم رومیزی کشورها بالاتر و کیفیت بهتری نسب به پایه پرچم رومیزی استیل دارد.

محل چاپ:   در هر 2 طرف

رنگ ریشه  : رنگ  سفید – طلایی – قرمز – آبی – سرمه ای – زرد – سبز و …

دوخت ریشه : ریشه دوبل

رنگ پارچه : به رنگ پرچم هر کشور

وضعیت شستشو : قابل شستشو در ماشین لباسشویی – دستی

کیفیت چاپ : Hi Print – کیفیت 8 رنگ

انواع پرچم رومیزی ملل

  • پرچم رومیزی ملل مدل جیر
  • پرچم رومیزی ملل مدل دور لیزری
  • پرچم رومیزی ملل چندشاخه

پرچم رومیزی ملل مدل جیر

 همان‌طور که در شکل زیر هم قابل مشاهده است، دور تا دور این پرچم یک حاشیه دوخته شده که شکل پرچم را بسیار زیباتر میکند.

فروش پرچم رومیزی کشورها

رومیزی ملل مدل دور لیزری

در این نوع پرچم از دوپارچه که به‌طور موازی و برعکس روی هم قرار گرفته و به هم متصل شده‌اند. یکی از زیباترین نوع پرچم رومیزی ملل ها که بسیار شیک است و به‌طور استوانه‌ای و ثابت بر روی میز قرار میگیرد همین پرچم دور لیزری می‌باشد.

قیمت پرچم رومیزی کشورها

پرچم رومیزی ملل چندشاخه

این نوع پرچم از دو نوع دیگر که معرفی شد تفاوتی دارد که آن هم چندشاخه بودن پایه‌های استیل آن است. این مدل پرچم رومیزی در نشست‌های بین چند کشور استفاده میشود.

خرید پرچم رومیزی کشورها 

چاپ پرچم رومیزی کشورها

اگر قصد خرید اینترنتی پرچم رومیزی کشورها و یا هر نوع پرچم دیگر را دارید میتوانید عبارت اریکه پرچم ایرانیان را در گوگل سرچ کرده و به سایت این مجموعه مراجعه کرده و با شماره‌های موجود در سایت ارتباط برقرار کرده و با گرفتن مشاوره سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت پرچم رومیزی کشورها

به دلیل نوسان در قیمت پارچه و ممکن است قیمت‌های پرچم رومیزی ملل هم مانند دیگر وسایل درحال تغییر باشند به همین دلیل نمیتوان قیمت ثابتی را تعیین کرد ولی شما میتوانید برای اطلاع از قیمت‎‌ها به سایت اریکه پرچم ایرانیان که دارای 15 سال سابقه در تولید و چاپ پرچم میباشند مراجعه کرده و همچنین اطلاعات بیشتری کسب کنید و انواع دیگر پرچم را هم مشاهده کرده و درست‌ترین انتخاب را داشته باشید.

سوالات متداول درباره‌ی پرچم‌ رومیزی ملل ها

ارتفاع پرچم رومیزی کشورها چقدر است؟

معمولا این نوع از پرچم ها دارای 2 متر و 40 سانتی متر ارتفاع هستند.

آیا برای خرید پرچم رومیزی کشور ها به‌غیر از طراحی خود پرچم میتوان از نوشته هم استفاده کرد؟

بله، هر مجموعه از جمله، مجموعه اریکه پرچم ایرانیان دارای طراحان حرفه‌ای هستند که این طراحان هر طرح یا نوشته‌ای را سفارش بدهید میتوانند روی پرچم طراحی کنند.

آیا شرکت ها برای فروش پرچم رومیزی کشورها میتوانند هر جنسی از پرچم که مورد نیاز و دلخواه خود مشتری هست را تولید و عرضه کنند؟

بله، شما میتوانید هر نوع، جنس پرچم را در ابعاد و طرح‌های دلخواه سفارش دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *