پرچم20201

در مراسم ها و تشریفات ورزشی، مذهبی و سیاسی پرچم هر کشور و حتی پرچم های متناسب با برند، نهاد و سازمان و شرکت های مختلف به عنوان یک نماد و حتی تبلیغ را به اهتزاز در می آورند، در واقه پرچم را به نمایش می گذارند. که البته پرچم اهتزاز را در محیط های باز، در مکان هایی که فضایی بزرگ دارند به اهتزاز در می آورند. اینگونه پرچم ها به دلیل اینکه در محیطی باز قرار دارند در معرض باد و تابش مستقیم خورشید قرار می گیرند در نتیجه نوع و جنس پارچه به کار برده شده بسیار اهمیت دارد. پرچم نما و پرچم ورزشی زیر مجموعه  پرچم اهتزاز قرار دارند.

 

پرچم اهتزاز ایران

در کشور عزیزمان ایران پرچم های اهتزاز در ابعاد مختلفی به صورت افقی و عمودی تولید و استفاده می شوند. پرچم های اهتزاز را بر روی انواع پایه ها بلند نصب می کنند و در مراسم و تشریفات بخصوص از آن به عنوان یک نماد بین المللی به کار برده می شود. جنس پارچه ای که برای این نوع پرچم ها استفاده می شود بیشتر از جنس ساتن و ژرسه است. البته قابل ذکر است که پارچه های ساتن ظاهری براق دارند و باعث می شود که پرچم شیک و زیبا به نظر آید اما در هنگام باد این نوع پارچه زیاد تکان می خورد. چاپ بر روی پرچم اهتزاز باید به گونه ای باشد که از هر دو طرف دید داشته باشید.

 

در صورتی که نیاز به اهتزاز درآوردن پرچم ایران و پرچم ساحلی در انواع مراسم های تشریفاتی مربوط به سازمان، نهاد یا شرکت خود هستید، می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و پرچم مورد نظر را سفارش بدهید.

فروش انواع پرچم اهتزاز در ابعاد و چاپ های مختلف

 

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

پرچم اهتزاز کشورها

هر کشوری برای نشان دادن هویت و یک نمادی از مردم خود از پرچم استفاده می کند پرچم کشور عزیزمان ایران در سه رنگ سبز، سفید و قرمز و نماد الله در مرکز پرچم نمادی از کشور ایران و هویت مردم ایران را نشان می دهد در جای جای کشور در مکان هایی نظیر مدارس، اجلاس ها، میدان های صبح گاه پادگان ها پرچم مقدس ایران را به اهتزاز در می آوردند.

 

خرید پرچم اهتزاز

مکانی که پرچم به اهتزاز در می آید بسیار اهمیت دارد. زمانی که می خواهید پرچمی انتخاب و خریداری کنید حتما باید به مکان استفاده آن توجه داشته باشید. به دلیل به اهتزاز در آمدن پرچم در فضای باز باید میزان وزش باد همچنین میزان تابش خورشید را در نظر بگیرد و جنسی مناسب انتخاب کنید. که این عوامل قطعا بر روی قیمت پرچم اهتزاز تاثیر می گذارد.

 

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز و پرچم تشریفات باید به گونه ای باشد که از هر دو طرف کاملا مشخص و دید داشته باشید. یعنی چاپ باید به صورت دو رو انجام شود. نکته قابل توجه در این نوع پرچم این که، به دلیل عبور نور از یک لایه پرچم بهتر است چاپ را به صورت جداگانه بر روی دوتا پرچم انجام شود و بعد این دوتا پرچم به هم دوخته شوند.

 

شما می توانید جهت سفارش پرچم اهتزاز و پرچم رومیزی با تلفن های موجود در سایت با اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید و سفارش خود را داده و این مرکز در کمترین زمان ممکن پرچم شما را آماده و تحویل می دهد.

 

ابعاد پرچم اهتزاز

سایز پرچم اهتزاز با توجه به نوع و مکان  استفاده آن متفاوت است. سایز پرچم های استاندارد: ۱۲۰*۷۰-۱۴۰*۸۰- ۱۵۰*۹۰ ،۱۷۰*۱۰۰-۲۱۰*۱۲۰ – ۲۴۰*۱۴۰ سانتی متر و در ضمن ابعاد معمول پرچم های اهتزاز عمودی عبارتند از: سایز پرچم های استاندارد: ۲*۱ – ۳*۱ – ۴*۱ -۵*۱ متر می باشد.

فروش انواع پرچم اهتزاز در ابعاد و چاپ های مختلف

 

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

میله پرچم اهتزاز

با توجه به موقعیت و محلی که این پرچم نصب می شود اندازه میله متفاوت است اما به طور کلی میله پرچم اهتزاز از 6 الی 15 متر است. اما  توجه داشته باشید که میله پرچم های استیل از 6 الی 12 متر می باشد.

انواع مختلف پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز از نظر جنس پارچه، ابعاد پرچم متفاوت هستند، جنس پارچه ای که برای پرچم اهتزاز استفاده می شود بیشتر ساتن چینی و یا ساتن 9 کیلویی می باشد.

پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم مناسبتی اهتزاز

پرچم عمودی اهتزاز

پرچم مذهبی اهتزاز

پرچم افقی اهتزاز

 

پرچم اهتزاز افقی

این نوع پرچم به صورت جای چوب یا واتر پانچ کاربرد دارد.

 

پرچم های اهتزاز عمودی

این پرچم ها به صورت واترپانچ برای نصب بر روی میله پرچم اهتزاز و همچنین به گونه ای دوسر جای چوب برای نصب بر روی واتر بندها بسیار کاربردی است.

 

پرچم اهتزاز مذهبی

در مراسم های مذهبی با رنگ های سبز و مشکی یا قرمز کاربرد دارد.

 

پرچم اهتزاز محرم

در ماه محرم بسیار از این نوع پرچم استفاده بیشتر که بیشتر به رنگ مشکی هستند.

 

قیمت پرچم اهتزاز

قیمت این پرچم با توجه به نوع پارچه که استفاده می شود، ابعاد و سایز پرچم همچنین چاپی که به صورت یک رو یا دو رو صورت گیرد، میله پرچم تعیین می گردد. برای کسب اطلاع بیشتر از قیمت پرچم اهتزاز و همچنین قیمت چاپ پرچم اهتزاز با ما تماس بگیرید.

 

اریکه پرچم ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید و فروش انواع پرچم، امور تبلیغاتی و اجرای پروژه های ملی، با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد. این مجوعه با راه اندازی چاپ سیلک دستی و شابلون کار خود را شروع کرد. که البته امروزه دستگاه های خود را به روز کرده است.

 

اریکه پرچم ایرانیان با استخدام پرسنل طراحی خبره و خرید دستگاه های چاپ و همچنین دستگاه اپسون ژاپن  خدماتی حرفه ای ارائه می دهد در ضمن دستگاه های برش و حک لیزر، بافت ریشه و قسمت دوخت و خیاطی با چرخ های بروز انجام می گیرد.

 

خدماتی که توسط اریکه پرچم ایرانان به مشتریان عزیز ارائه می شود شامل سفارش انواع پرچم ها اعم از پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم بادبانی، پرچم تبلیغاتی بادبانی می باشد. همچنین چاپ انواع لگو ها با بهترین کیفیت خدمات خود را عرضه می کند.

فروش پرچم رومیزی

فروش انواع پرچم اهتزاز در ابعاد و چاپ های مختلف

 

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مشخصات پرچم های تولیدی اریکه پرچم ایرانیان

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

5/5 - (2 امتیاز)

۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *