پرچم ملل

پرچم هر کشور نمایانگر و نشان دهنده فرهنگ، جغرافیا، تاریخ و به طور کلی ملت و مردم آن سرزمین می باشد. اریکه پرچم ایرانیان یکی از مراکز تولید پرچم در تهران با استفاده از بهترین پارچه ها از نظر جنس و کیفیت و ظرافت دوخت عالی در زمینه تولید و چاپ پرچم ملل فعالیت می کند. اریکه پرچم ایرانیان سازنده انواع پرچم های بزرگ و هواداری می باشد، این مجموعه در زمینه تولید پرچم مذهبی، پرچم ریسه ای ، پرچم تبلیغاتی رومیزی و پرچم تبلیغاتی بادبانی نیر فعالیت دارد، صفر تا صد پرچم با اریکه پرچم.

 

انواع پرچم کشورها

پرچم رومیزی ملل ریشه دار ، پرچم رومیزی ملل بدون ریشه ، پرچم رومیزی تی ، پرچم تشریفات ملل ریشه دار و بدون ریشه، پرچم تشریفات ملل لمینت، پرچم های ملل اهتزاز، پرچم ها ملل بزرگ اهتزاز ، پرچم ملل دستی و لب شیشه ای و ‌‌… نام برد.

 

پرچم تشریفات ملل، پرچم رومیزی ملل و پرچم های اهتزاز ملل در هر سایز و جنسی قابل اجرا می باشد‌. پرچم تشریفات ملل در سایز استاندارد به صورت ریشه دار و بدون ریشه و لمینت و سیلک قابل ارائه می باشد، تولید پرچم ملل و تحویل آن به مشتریان گرامی در فوری ترین زمان ممکن صورت می گیرد موارد استفاده پرچم ملل تشریفات و رومیزی و اهتزاز بسیار گوناگون می باشد.

 

 

 

فروش انواع پرچم ملل در تهران و تحویل فوری

اریکه پرچم ایرانیان، بزرگترین تولید کننده پرچم در ایران

جهت سفارش پرچم محرم و مشاوره با ما تماس بگیرید

ابعاد پرچم تشریفات ملل

ابعاد: 90×150

جنس: ساتن مات، ساتن براق و مخمل

ریشه: لبه لیزر و ریشه دار

چاپ: سیلک و دیجیتال

مدل: لمینت مخروطی و دو طرف پارچه

 

ابعاد پرچم رومیزی ملل

ابعاد: 20×30

جنس: ساتن مات، ساتن براق و مخمل

ریشه: لبه لیزر و ریشه دار

چاپ: سیلک و دیجیتال

ابعاد پرچم اهتزاز کشورها

ابعاد: گوناگون

جنس: ژرسه پلی استر ساتن

ریشه: بدون ریشه

چاپ: سیلک و دیجیتال

تولید پرچم کشورها در تهران

امروزه با بیشتر شدن روابط سیاسی و فرهنگی و اقتصادی کشورها و همچنین بوجود آمدن شرکت های چند ملیتی نیاز به امور تشریفاتی و احترام به ملیت طرف مقابل نیاز به پرچم کشورهای مختلف بسیار بیشتر شده است به همین دلیل مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید پرچم ملل دست به فعالیت زده است. برای تولید پرچم تشریفات ملل از پارچه هایی با جنس مخمل یا ساتن استفاده می شود، نقشی که روی پرچم  چاپ می شود بستگی به نوع طرح مورد نیاز توسط چاپ سیلک و یا چاپ دیجیتال و یا به صورت گلدوزی نمایش داده می شود. این مرکز از جوهر های سابلیمیشن برای چاپ دیجیتال استفاده می کند. قابل شستشو و دوام زیادی دارند.

پرچم5
پرچم4
پرچم3

 چاپ پرچم ملل با بالاترین کیفیت

اریکه پرچم ایرانیان با طراحی و بروز کردن تمام لوگوهای کشورهای جهان می تواند به صورت فوری جهت چاپ و تولید آن اقدام و تحویل نماید. همچنین می توان به صورت چاپ سیلک به  تعداد بالا نیز انجام وظیفه نمود و چاپ پرچم ملل توسط دستگاه های چاپ دیجیتال بر روی پارچه ساتن طبق سفارش مشتری انجام می شود.

سفارش پرچم کشورها

در حال حاضر شرکت اریکه پرچم ایرانیان با سفارش از برادران افغانستان و عراق تولید پرچم های این کشورها به صورت عمده نیز فعالیت می کند. این مجموعه پرچم های خود را به همراه میله و پایه ارائه می دهد، نوع و مدل و جنس میله ها بستگی به سفارش و خواسته مشتری متفاوت است. میله  ها بیشتر آبکاری شده نقرهای و پایه ها از جنس چدن، استیل و سنگ هستند. این مجموعه فوری ترین تولید کننده پرچم وقویترین تولید کننده پرچم در کشور می باشد.

 

پرچم ملل متحد

پرچم ملل متحد در بیستم اکتبر ۱۹۴۷ به رسمیت پذیرفته شد. بر روی زمینه آبی این پرچم، علامت سفید رنگ سازمان ملل متحد وجود دارد، این علامت تشکیل شده از یک نقشه جهان و دو شاخه زیتون به نشانه صلح می باشد.

 

 

پرچم ملل تشریفات

پرچم های تشریفات بیشتر در غرفه های نمایشگاهی، سالن های کنفرانس، لابی هتل ها، اتاق های مدیریت مورد استفاده قرار می گیرد .ابعاد پرچم تشریفات بین  90 * 150  می باشد.

 

فروش پرچم ملل

یکی از اصلی ترین عناصر هویت بخش کشور ها پرچم آن کشور می باشد، پرچم ها بیانگر مفاهیم و نشانه ها، حکایت از قدمت و ارزش‌ها یک کشور دارد. در همین راستا ایریکه پرچم ایرانیان دست به تولید و فروش انواع پرچم ها به خصوص فروش پرچم ملل زده است.

 

این مجموعه یکی از بزرگترین تولید کنندگان پرچم در کشورمی باشد که با استفاده از با کیفیت ترین پارچه و رنگ به همراه مدرن ترین دستگاه های چاپ پارچه، امکان تولید و چاپ انواع پرچم متناسب با نیاز شما را دارا می باشد. در صورتی که قصد خرید پرچم ملل دارید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. افتخار ما تولید پرچمی با حفظ ارزش شماست.

 

چاپ پرچم کشورهای جهان یکی از اختصاصی ترین فعالیت های اریکه پرچم ایرانیان می باشد که همواره متناسب با استانداردهای هر کشوری تولید شده و هر کدام خبر رسان نماد، فرهنگ و هویت ملت ها می باشند. پرچم ها نشانه ای از اتحاد و تمایز هستند و یاد آور معانی گوناگونی می باشند. از این پرچم ها بیشتر برای نشان دادن روابط دوستانه میانه دو ملت، تفکرات و باورها استفاده می کنند. امروز ما در این نوشتار قصد داریم شما را با یکی از بهترین مراکز چاپ پرچم کشورها آشنا کنیم که در این حوزه خدمات ارزنده ای ارائه می نمایند.

 

فروش پرچم کشورهای جهان

تولید و فروش پرچم کشورهای جهان در انواع گوناگون پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات ، اهتزاز و … در شرکت چاپ ما با بهترین کیفیت ها و مواد اولیه به انجام می رسد. در این شرکت چاپ پرچم کشورهای جهان به طور کاملا استاندارد و مطابق با سلیقه مشتریان در انواع چاپ لیزری و چاپ دیجیتال تهیه می گردد. پرچم هایی که به فروش می رسند، همه از قابلیت شستشو برخوردار بوده و در طول زمان نیز تغییر رنگ نمی دهند. امروز فروش این نوع از پرچم ها بسیار مرسوم بوده و بیشتر نیز در هتل ها، نهاد ها و سازمان های بزرگ و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تولید پرچم کشورهای جهان

تولید و  ساخت پرچم کشورهای مختلف با توجه به جنس پارچه و سیستم های چاپی به روش های متفاوتی صورت می پذیرند. اما ما برای بیشتر این پرچم ها از روش های تولیدی مدرن و تکنولوژی های نوین استفاده می نماییم تا در نهایت بتوانیم یک محصول کاملا باکیفیت و عالی را ارائه دهیم. پارچه های مورد استفاده شده در چاپ پرچم کشورهای جهان از نوع ساتن درجه یک بوده که بهترین دستگاه های چاپ در تولید و تهیه آن ها به کار گرفته می شوند.

در واقع باید به سمعتان برسانیم که مرکز چاپ پرچم کشورها در تولید این محصولات بسیار حرفه ای و فعال عمل کرده و بیش از هر چیزی نیز کیفیت را مد نظر قرار می دهند. هر نوع پرچم با هر طرح و ایده ای که مدنظر دارید را می توانید از ما بخواهید.

خرید پرچم کشورهای جهان

اگر شما قصد سفارش پرچم کشورهای جهان را دارید، ما راه های ارتباطی متعددی را در سایت برای شما درج نموده ایم. اگر یک شرکت معتبر هستید و روابط دوستانه با دیگر ملل ها برای کسب و کارتان تاثیر شگرفی دارد، اگر صاحب یک هتل هستید و یا عضو نهاد و ارگان های کشوری می باشید ما به شما خرید پرچم های جهانی از مرکز چاپ پرچم کشورهای جهان را پیشنهاد می کنیم. جهت خرید از طریق تلفن های موجود با ما در ارتباط باشید.

 

زمان تحویل چاپ پرچم کشور ها

قیمت چاپ پرچم کشورهای جهان

در رابطه با زمان تحویل ما ابتدا باید به بررسی تعداد سفارش ها بپردازیم که خود به عوامل گوناگونی بستگی دارد. ما قبل از تحویل کالا در ابتدا نمونه ای به مشتری ارسال می نماییم و پس از تایید آن را در تعداد مشخصی تولید می کنیم. چاپ پرچم کشورهای جهان در این موسسه با سرعت و عکس العمل بسیار بالایی صورت می پذیرد و ما همواره در تلاش هستیم تا در طی 3 روز کاری سفارش‌هایتان را درب منزل تحویل دهیم.

 

قیمت چاپ پرچم کشورها

فروش پرچم کشورهای جهان

در رابطه با قیمت های چاپ پرچم کشورهای جهان نمی توان به طور دقیق به برآورد هزینه ها پرداخت و پس از سفارش گرفتن می توان قیمت نهایی محصول را به حضور مشتری رساند. زیرا هزینه چاپ پرچم کشورهای جهان به عوامل گوناگونی وابسته است. یکی از این عوامل که نقش تعیین کننده نیز دارد، جنس و مرغوبیت پارچه به کار برده شده است. بهترین پارچه ای که ما برای چاپ و تولید پرچم کشورهای جهان به کار می گیریم از نوع ساتن درجه یک می باشد. از دیگر عوامل نیز بستگی به طرح و رنگ، نوع چاپ، نوع میله به کار برده شده و ریشه دوزی پرچم و بسیاری از عوامل دیگر می باشد. همچنین ما در زمینه ساخت پرچم ساحلی نیز فعالیت میکنیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید که در کمال صبر و حوصله آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. البته اریکه پرچم برای مخاطبین عزیز خود قیمت های مقرون به صرفه ای را در نظر گرفته تا همه از قدرت خرید این پرچم های پر کاربرد برخوردار باشند.

جمع بندی نهایی

چاپ پرچم کشورهای جهان در شرکت اریکه پرچم ایرانیان با بهترین متد های روز دنیا و قابلیت های ارزنده ای به تولید و فروش می رسد تا پیغام هویت و نماد و فرهنگ هر کشور را به خوبی به همگان برساند. با ما خریدی آسان و مقرون به صرفه خواهید داشت.

 

سوالات متداول در ارتباط با  پرچم کشورهای جهان

آیا فروش پرچم کشورهای جهان به شهرستان ها نیز اعمال می گردد؟

بله تیم تخصصی و با سابقه ما خدمات خود را نه تنها در تهران، بلکه در سرتاسر شهر های ایران گسترش داده اند. شما می توانید از گوشه به گوشه مرزهای این کشور با ما تماس بگیرید.

چاپ پرچم کشورهای جهان در چه ابعادی به تولید می رسند؟

این موضوع بستگی به سلیقه خود مشتری دارد که سایز تشریفاتی این پرچم ها را سفارش می دهد و یا رومیزی. در کل ما برای ابعاد و اندازه پرچم ها، استانداردها را ملاک قرار می دهیم.

بهترین پارچه برای چاپ پرچم کشورهای جهان از چه نوع است؟

ما بیشتر پارچه ای که داخل آن پلی استر داشته باشد را قبول داریم، به همین خاطر اولین و بهترین پارچه ای که به مشتریان خود نیز پیشنهاد می دهیم ساتن است.

 

فروش انواع پرچم کشورها در تهران و تحویل فوری

اریکه پرچم ایرانیان، بزرگترین تولید کننده پرچم در ایران

جهت سفارش پرچم محرم و مشاوره با ما تماس بگیرید

برخی از نمونه کارهای پرچم های ملل اریکه پرچم

پرچم7
پرچم111
پرچم116
پرچم115
پرچم114
پرچم112
پرچم2
پرچم3
پرچم4
پرچم5
پرچم6
پرچم118
پرچم119
پرچم120
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *