پرچم-های-ایستاده

پرچم ایستاده یکی دیگر از انواع پرچم ها می باشد، این مدل در طرح های مختلف با توجه به نوع استفاده آن تولید و چاپ می شود. مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم های ایستاده فعالیت دارد. پرچم های ایستاده بیشتر برای مراسم های خاص و سمینار در جلوی درب ورودی استفاده می شود.

 

انواع پرچم های ایستاده

پرچم ایستاده ایران

پرچم ایستاده سپاه

پرچم ایستاده تشریفات

پرچم ایستاده تبلیغاتی

پرچم ایستاده بیمه ایران

 

پرچم ایستاده ایران

کاربرد پرچم های ایستاده ایران بیشتر در جلوی درب وروی اتاق ها و سالن های سمینار، در راه روها مورد استفاده قرار می گیرد. از پرچم های ایستاده ایران جهت ایجاد یک هویت ملی در فضای کاری و اداری استفاده می شود. اگر شما عزیزان صاحب کسب و کاری می باشید و یا مدیریت یک سازمان و شرکتی را بر عهده دارید. اگر می خواهید محیطی مناسب ایجاد کنید و یک فضای رسمی و مناسب را در محیط کاری خود داشته باشید پرچم های ایستاده ایران گزینه مناسبی خواهد بود.

 

پرچم ایستاده بیمه ایران

اگر قصد سفارش پرچم های ایستاده بیمه ایران را دارید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

پرچم های  ایستاده سپاه یکی دیگر از مدل های پرچم های ایستاده می باشد. اگر به دنبال این مدل هستید مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه چاپ این پرچم می باشد. جهت کسب اطلاع از نحوه سفارش این پرچم می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

پرچم ایستاده تشریفاتی

اگر می خواهید عظمت و اقتدار سازمان خود را به رخ بکشید بهترین گزینه استفاده از پرچم های ایستاده می باشد. این پرچم ها بر روی پایه های عمودی نصب می شوند. پرچم های ایستاده در جنس های مختلف تولید می شوند که بهترین و کاربردی ترین جنس پاریچه ساتن مات آمریکایی یا ساتن 9 کیلویی می باشد.

 

پرچم ایستاده تبلیغاتی

یکی از فعالیت های اریکه پرچم ایرانیان تولید پرچم های ایستاده تبلیغاتی می باشد شما عزیزان می توانید برای معرفی محصول و یا فعالیت سازمان ها و شرکت از این نوع پرچم استفاده نمایید. از مهم ترین خوصوصیات پرچم های ایستاده تبلیغاتی عبارتند از:

✔ چاپ به صورت یک رو و یا دورو

طول پایه ۲۳۰ سانتی متر

استفاده از پارچه به جنس ساتن مات آمریکائی یا ساتن ۹ کیلوئی

ریشه ها در ۱۲ رنگ متنوع

استفاده از پایه های پنجه شیری و خورشیدی

ابعاد ۱۵۰×۹۰

جنس پایه پرچم از چدن

 

چاپ پرچم ایستاده  فوری

تولید پرچم ایستاده و چاپ پرچم ایستاده توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان به بهترین شکل ممکن انجام می شود این مجموعه از مرغوب ترین پارچه ها و با استفاده از مدرن ترین دستگاه های طراحی پرچم سعی دارد بهترین نوع پرچم را عرضه نماید.

 

سفارش پرچم ایستاده با طرح دلخواه

مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان با در اختیار داشتن بهترین کادر و مدرن ترین دستگاه ها همیشه در زمینه طراحی لگو های مختلف برای چاپ بر روی پرچم ها حرف اول را می زند. اگر به دنبال طرحی دلخواه برای پرچم خود هستید می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید و بهترین طرح را انتخاب کنید. لگو و طرحی که بر روی پرچم چاپ می شود نشان دهنده فعالیت شما و همچنین تبلیغ برای کار شما می باشد. از این رو طرح مناسب بر روی پرچم بسیار مهم است تا چشم بیننده را به خود جلب نمایید.

 

قیمت پرچم ایستاده

علامل مختلفی بر روی هزینه پرچم ایستاده تاثیرگذار هستند، از جمله این موارد می توان به جنس پارچه و نوع طرحی که روی پرچم می خواهد به چاپ برسد، ابعاد پرچم، پایه دار بودن یا نبودن پرچم همچنین جنس و مدل پایه پرچم و ریشه دار بودن آن بستگی دارد. جهت کسب اطلاع از قیمت پایه پرچم ایستاده، قیمت چاپ پرچم ایستاده، قیمت پرچم ایستاده ایران از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. تا با مناسب ترین قیمت بهترین نوع پرچم را سفارش دهید.

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با داشتن پرسنل و تجهیزات به روز و خودکفایی در همه امور تولید، افتخار این را دار می باشد که تولید و چاپ پرچم برند شرکت یا موسسه شما  و کلیه امور تبلیغاتی به صورت فوری و روزانه را انجام و با بهترین کیفت به مشتریان گرامی تحویل نماید.

 

قیمت پرچم ایستاده چقدر است؟

قیمت پرچم ایستاده چقدر است؟ عوامل مختلفی بر روی هزینه پرچم ایستاده تاثیرگذار هستند، از جمله این موارد می توان به جنس پارچه و نوع طرحی که روی پرچم می خواهد به چاپ برسد، ابعاد پرچم، پایه دار بودن یا نبودن پرچم همچنین جنس و مدل پایه پرچم و ریشه دار بودن آن بستگی دارد.

پایه و ابعاد پرچم ایستاده باید چقدر باشد؟

طول پایه ۲۳۰ سانتی متر ابعاد پرچم ۱۵۰×۹۰

پرچم ایستاده چه استفاده هایی دارد؟

پرچم های ایستاده بیشتر برای مراسم های خاص و سمینار ها استفاده می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *