چاپ پرچم

یکی از روش های جلب توجه و تبلیغ برند و لوگوی هر سازمان و شرکتی داشتن پرچمی مختص به همان شرکت یا سازمان می باشد. اگر هر مرکز یا سازمانی یک پرچم با آرم و لوگو خود چاپ کند، می توانند از طریق آن فعالیت و عملکرد خود را نشان دهد. و بعد از چاپ اینگونه پرچم ها می توانند از آن ها در سطح شهر و شرکت بر روی میز کارمندان استفاده کنند. مراحل چاپ بر روی پرچم به صورت یک پروسه انجام می گیرد و رنگ مستقیم به داخل پارچه رسوخ می کند. در صورتی که به دنبال چاپ پرچم برای شرکت یا سازمان خود هستید، می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

 

در این قسمت باید گفت که چاپ بر روی پرچم به سه صورت کلی انجام می شود:

۱. چاپ دیجتال

۲. چاپ سیلک

۳. چاپ به صورت لیزری یا الگو و خطاطی ( مخصوص ابر پرچم ها)

 

 

چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم یا همان چاپ سابلیمیشن که بسیار با کیفیت و سریع میباشد. چاپ پرچم در این روش به چاپ پرچم رومیزی، چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم اهتزاز، چاپ پرچم ساحلی و… نام برد. البته در مواردی نیز اریکه پرچم ایرانیان از این روش در جهت تولید ابر پرچم هواداری که در گالری مشاهده میکنید بکار برده است ، که این از تجربه بالا و اقتدار کار گروهی شرکت اریکه پرچم ایرانیان میباشد. لازم به ذکر است که پروژه های کاور روی چمن ورزشگاه آزادی در ابعاد ۵۰ در ۱۰۰ متر وابرپرچم های اختتامیه جام باشگاههای آسیا بین باشگاه پرسپولیس و کاشیما ژاپن زیر نظر شرکت اریکه پرچم ایرانیان انجام گردیده.

 

چاپ سیلک پرچم:

گسترده ترین نوع چاپ و تولید پرچم را می توان چاپ پرچم با روش سیلک دانست.

اولین چاپ و کهن ترین چاپ پرچم نیز چاپ سیلک و یا همون چاپ شابلون باید دانست.

چاپ سیلک بر روی انواع پارچه ها از جمله ساتن، جیر یا مخمل، پلی استر، آستری، چلوار، تترون و… انجام می گیرد.

 

چاپ لیزری پرچم :

چاپ لیزری به دو صورت حک بر روی انواع متریال و الگو صورت می گیرد.

این نوع چاپ بیشتر در بحث پیاده کردن لوگوی شرکتها و انواع ذکر های ائمه جهت مناسبتهای خاص بکار گرفته می شود.

 

 

چاپ پرچم با استفاده از نوع سیلک و شابلون برروی:

پرچم رومیزی، پرچم تشریفات، پرچم اهتزاز، پرچم پلاکارد، ابر پرچمها، چاپ تیشرت و… انجام می پذیرد.

 

انواع مواد مصرفی و مدل های چاپ در چاپ سیلک را می توان نام برد:

۱. چاپ اورینت

۲. چاپ پیکمنت

۳ .چاپ اسیدی یا دیسپرس

۴. چاپ فلور

۵. چاپ پفک یا برجسته

و ….

 

تولیدی پرچم در تهران

مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان با داشتن چندین سال در زمینه تولید پرچم بهترین و باکیفیت ترین پرچم های را به بازار عرضه می کند. این مرکز به جهت سرعت بخشیدن به کار در زمینه چاپ پرچم بیشتر لوگوهای شرکت ها، ارگان ها وسازمان ها را به صورت یک فایل کورل طراحی شده و آماده چاپ، در اختیار دارد.

 مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید انواع پرچم های مذهبی، اهتزاز و  چاپ سیلک فعالیت دارد. این پرچم ها بر طبق خواسته و سلیقه شما به صورت دور ریشه عرضه می گردد.

چاپ انواع پایه پرچم با طراحی بی نظیر و تحویل فوری

 

مرکز چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

چاپ پرچم رومیزی

یکی از مدل های پرچمی که در این مرکز تولید می شود پرچم رومیزی می باشد. مرکز چاپ اریکه پرچم ایرانیان طرح لوگوی هر شرکت یا سازمان را بروی پرچم های رومیزی چاپ می کند تا بتوانند از آن بر روی میز کارمندان استفاده کنند. نوع چاپ در پرچم رومیزی به صورت سیلک ، دیجیتال  می باشد. جنس پارچه ای که باید انتخاب شود، بهتر است ساتن یا جیر باشد، و سایزمناسب آن ۳۰ *۲۰ می باشد.

 

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات همانطور که از اسمش پیداست مناسب برای مراسم های تشریفاتی می باشد. نوع چاپ در این مدل از پرچم ها باید به صورت سیلک یا دیجیتال و لیزری باشد. جنس پارچه بهتر است از ساتن یا جیر و سایزمناسب ۱۵۰*۹۰ باشد. پرچم های تشریفات بروی پایه های بلند سوار هستند.

 

انواع مختلف چاپ پرچم در مرکز تولید و چاپ اریکه پرچم ایرانیان

چاپ پرچم محرم

چاپ پرچم ساحلی

چاپ پرچم سفارشی

چاپ پرچم مذهبی

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم ملل

چاپ پرچم ایران

چاپ پرچم تبلیغاتی

مرکز ما در زمینه پرچم های تبلیغاتی نیز فعالیت دارد. اگر برای سازمان و نهاد و شرکت های خود به دنبال پرچم تبلیغاتی هستید می توانید با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید. کارشناسان ما با طراحی لوگویی مناسب با توجه به فعالیت و عملکرد شرکت و یا سازمان شما سعی دارد تا نظر اشخاص را به پرچم طراحی شده شما جلب کند.

 

چاپ پرچم فوری

اریکه پرچم با توجه به استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا و بهره مندی از نیروهای پر توان در زمینه طراحی و چاپ پرچم، آمادگی کاملی جهت دریافت سفارشات در زمینه چاپ انواع پرچم و تحویل فوری آن را دارد. جهت سفارش چاپ می توان با شماره های درج شده مرکز تولید پرچم اریکه تماس گرفت و سفارش فوری خود را اعلام نمایید تا مراحل چاپ و تحویل در سریع ترین زمان ممکن انجام گردد.

 

 

قیمت چاپ پرچم

قیمت چاپ براساس نوع و مدل لوگوی طراحی شده متفاوت است. همچنین قیمت تمام شده یک پرچم به جنس پارچه و اندازه آن نیز بستگی دارد. شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت چاپ و تولید پرچم با شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان از ابتدا شروع به کار خود در زمینه های تولید و چاپ پرچم با کیفیت خود بوده و خواهد بود. این مرکز با خریدن ماشین آلات بافت و رنگرزی و همچنین با اضافه کردن نیروی ماهر و کار بلد خدمات خود را به بهترین نحو انجام دهد.

چاپ انواع پایه پرچم با طراحی بی نظیر و تحویل فوری

 

مرکز چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
چاپ پرچم
Description
مرکز تخصصی چاپ پرچم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button