چاپ-پرچم-ایران

برای اولین بار در زمان نخست وزیری امیر کبیر در سال 1849 میلادی در دوران ناصر الدین قاجار پرچم ایران با نشان شیر و خورشید با سه رنگ سبز و سفید و قرمز در لندن بر سر سفارت ایران برافراشته شد. در سال های بعد پرچم ایران دچار تغییرات زیادی شد که در سال 1357 پرچم ایران در سه رنگ قرمز، سفید و سبز با نماد الله در وسط آن به اهتزار در آمد.  مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زمینه چاپ پرچم  ایران فعالیت دارد و بهترین پرچم ها را با پارچه های مرغوب تولید و چاپ می کند.

در زمان باستان نخستین پرچم با نمادی از شکل گاو بالدار وجود داشته و بعد از آن در زمان هخامنشیان تا به امروز پرچم ها تغییرات زیادی کرده اند. پرچم ایران در آن زمان با نمادی از یک باز یا همان پرنده با بال‌های گشوده با قرص خورشیدی در پشت سر باز به نمایش در آمده است.

چاپ و تولید پرچم ایران

در پرچم جمهوری اسلامی ایران بعد از انقالاب 1357 نماد الله جایگزین شیر و خورشید شده است. اریکه پرچم ایرانیان با داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه تولید انواع پرچم ها توانسته است بهترین خدمات را در زمینه چاپ پرچم ایران در انواع مدلها و ابعاد به مشتریان خود ارائه دهد.

در صورتی که برای مراسم و یا شرکت خود به دنبال چاپ پرچم ایران هستید می توانید به این مجموعه سفارش پرچم دهید. مجموعه ما دارای مدرن ترین دستگاه ها و با استفاده از پارچه های مرغوب بهترین و با کیفیت ترین پرچم ایران را ارائه می دهد.

سه رنگی که در پرچم ایران استفاده شده است با توجه به فرهنگ و سنت این کشور انتخاب شده است. رنگ قرمز نماد قدرت نظامی و بعد ها رنگ قرمز نشان رشادت و دلاوری و رنگ سفید نشان صلح و رنگ سبز نشان اسلام تغییر یافت و نماد الله نیز در مرکز پرچم قرار گرفت.

استاندارد های چاپ پرچم ایران توسط اریکه پرچم ایرانیان

ترتیب رنگ پرچم باید به صورت به صورت کاملا مساوی به این صورت که سه رنگ سبز، سفید و سرخ یه همان قرمز به یک اندازه باشد

نماد الله باید با رنگ قرمز در مرکز پرچم واقع شود.

به مناسبت روز 22 بهمن که روز پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، در قسمت پایین رنگ سبز نواری الله اکبر که باید 11 مرتبه تکرار شود و در قسمت بالای رنگ قرمز نیز 11مرتبه باید تکرار شود.

مطالعه کنید  چاپ پرچم رومیزی لمینت

پارچه هایی از جنس نخ پنبه‌ای خالص یا مخلوطی از پنبه، پلی استر و ویسکوز برای چاپ پرچم ایران مناسب می باشند.

جهت مطالعه مقاله چاپ پرچم ایستاده اینجا را کلیک نمایید.

چاپ پرچم رومیزی ایران

جهت نشان دادن فعالیت و عملکرد سازمان یا شرکت ها از انواع مختلف پرچم با طراحی و لگو خاص خود استفاده می شود یکی از پرچم هایی که کاربردی می باشد پرچم رومیزی ایران می باشد که چاپ پرچم رومیزی ایران یکی از مدل های ارائه شده توسط اریکه ایرانیان می باشد.

چاپ پرچم تشریفات ایران

کاربرد پرچم ها تشریفاتی بیشتر در مراسمات سیاسی و تشریفات می باشد شما عزیزان جهت چاپ پرچم تشریفات ایران می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و پرچم مورد نظر خود را سفارش دهید. جایگاه اینگونه پرچم ها در ابتدای در ورودی مهمان ها و در اطراف سالن مراسم می باشد. جنس پارچه باید از ساتن یا جیر باشد.

جهت مطالعه مقاله چاپ پرچم هواداری اینجا را کلیک نمایید.

چاپ پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران از دیگر پرچم های کاربردی برای مکان های عمومی می باشد. ابعاد این پرچم باید با توجه به نوع استفاده آن بستگی دارد اما اصولا در سایز های بزرگ تولید و چاپ می شود.

جهت مطالعه مقاله چاپ پرچم لیزری اینجا را کلیک نمایید.

 

قیمت پرچم ایران

عوامل مختلفی در هزینه تمام شده یک پرچم نقش دارد این عوامل عبارتند از: پارچه جنس جین یا ساتن ، ابعاد و اندازه، چاپ پرچم، نوع پایه پرچم، ریشه دوزی پرچم. شما می توانید برای کسب اطلاع از هزینه ها و قیمت پرچم ایران از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

مرکز اریکه پرچم ایرانیان با داشتن چندین سال سابقه کاری و داشتن کادری مجرب و همچنین مدرن ترین دستگاه ها در تمام زمینه های تولیدی و چاپ پرچم در تهران حرف اول را می زند

پرچم ایران دارای سه رنگ می باشد با نماد الله در وسط آن، رنگ های موجود در پرچم عبارتند از قرمز، سفید و سبز. در دوران ناصر الدین قاجار برای اولین بار در زمان نخست وزیری امیر کبیر در سال 1849 میلادی پرچم ایران با سه رنگ سبز و سفید و قرمز با نشان شیر و خورشید در لندن بر سر سفارت ایران برافراشته شد.

 

نماد پرچم ایران

آرم پرچم ایران در طول  تاریخ تغییرات زیادی داشته است از نماد گاو بالدار گرفته تا امروز که نماد الله پرچم ایران می باشد. این نماد نشان جمهوری اسلامی ایران است که بعد از انقلاب 1357 جایگزین نماد شیر و خورشید شد.

مطالعه کنید  ساخت انواع پایه پرچم ایستاده

 

رنگ های پرچم ایران

در ساخت پرچم ایران سایز بزرگ از ۳ رنگ سبز و سفید و قرمز با سه نوار هم اندازه، استفاده می شود. پرچم ایران که نشانگر هویت و وحدت ملی ملت ایران است در انواع مدل های مختلف طراحی و تولید می شود.

انواع مدل پرچم ایران عبارتند از:

  • مدل جا چوب دار
  • مدل ریسه
  • مدل سایز بزرگ
  • مدل طولی
  • مدل دسته

معنای هر رنگ پرچم ایران

پرچم ایران دارای سه رنگ می باشد که انتخاب این رنگ ها بی ارتباط با فرهنگ و سنت ایران نبوده است، رنگ قرمز یا همان سرخ نشان قدرت نظامی بوده است و بعد ها تعبیر این رنگ های به کار برده در پرچم تغییر کرد. به عنوان مثال رنگ قرمز نشان رشادت و دلاوری و رنگ سفید نشان صلح و رنگ سبز نشان اسلام تغییر یافت و نماد الله نیز در مرکز پرچم قرار گرفت.

 

استاندارد های پرچم ایران که  از سوی سازمان ملی استاندارد پرچم ابلاغ می شود عبارتند از:

ترتیب رنگ پرچم باید به صورت سه رنگ سبز، سفید و سرخ یه همان قرمز به صورت کاملا مساوی باشد.

نماد الله که علامت و نشان جمهوری اسلامی ایران می باشد باید با رنگ قرمز در مرکز پرچم واقع شود.

به مناسبت روز 22 بهمن که روز پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، 11 عدد الله اکبر به صورت نواری در قسمت پایین رنگ سبز و 11 تای دیگر آن به صورت نواره در بالای رنگ قرمز قرار بگیرد که به طور کلی 22 تا الله اکبر دور پرچم قرار می گیرد.

جنس پارچه پرچم باید از نخ پنبه‌ای خالص یا مخلوطی از پنبه، پلی استر و ویسکوز باشد.

 

خرید پرچم ایران

در صورتی که تمایل به خرید پرچم ایران جهت استفاده در مراسم ها و یا استفاده بر روی میز کارمندان شرکت خود دارید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان تمای حاصل کنید و سفارش خود را اعلام کنید.

فروش پرچم ایران سایز بزرگ

فروش-پرچم-ایران-سایز-بزرگ

پرچم همیشه نقش مهمی در فرهنگ و سیاست کشور ها داشته است که کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. پرچم هایی که هویت ملی ایران را نشان می دهند در طول زمان تغییر زیادی کرده اند. یکی از انواع مدل پرچم، پرچم ایران سایز بزرگ می باشد.  این پرچم اغلب در محیط های بزرگ مانند: مدارس، مراسم های بزرگداشت، کنفرانس های بین المللی و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالعه کنید  پارچه پرچم

چاپ پرچم ایران سایز بزرگ در ابعاد متنوع تولید و در بازار عرضه می شود. بیشتر طراحان و تولیدکنندگان پرچم خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه می دهند یکی از این خدمات توسعه راه‌ های ارتباطی جهت خرید پرچم ایران سایز بزرگ است. در این مقاله می‌ خواهیم در مورد تولید پرچم ایران سایز بزرگ اطلاعاتی ارائه دهیم.

 

قیمت پرچم ایران سایز بزرگ

قیمت آن بسته به جنس پارچه، ابعاد پرچم، تعداد سفارش و بسیاری عوامل دیگر تعیین می شود. بهتر است در رابطه با قیمت پرچم با مشاوران ما تماس بگیرید زیرا شما را بهتر راهنمایی خواهند کرد. قیمت پرچم اهتزاز ایران نیز مانند سایر پرچم ها تعیین می شود. از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت پرچم می توان به نوع چاپ و جنس پارچه اشاره کرد.

 

خرید پرچم سایز بزرگ ایران

اریکه پرچم ایرانیان قدیمی ترین مرکز پرچم ایران سایز بزرگ در تهران است که در زمینه چاپ تولید و فروش پرچم ایران سایز بزرگ فعالیت می کند. این مجموعه با در اختیار داشتن قوی ترین پرسنل طراحی و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ های چاپ توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

این مجموعه در زمینه فروش عمده پرچم ایران سایز بزرگ خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه می دهد. جهت سفارش پرچم ایران سایز بزرگ می توانید با شماره تماس های درج شده ارتباط برقرار کنید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

سوالات پر تکرار در خصوص فروش پرچم ایران سایز بزرگ

قیمت خرید پرچم ایران سایز بزرگ چقدر است؟

تولیدی های پرچم ایران بر اساس جنس پارچه، اندازه پرچم، طرح درخواستی مشتریان و بسیاری عوامل دیگر قیمت هایی را برای پرچم های تولیدی در نظر گرفته اند. در رابطه با قیمت پرچم بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید.

انواع مدل پرچم ایران کدامند؟

• مدل جا چوب خور • مدل ریسه • مدل سایز بزرگ • مدل طولی • مدل دسته

پرچم ایران سایز بزرگ را بهتر است از کجا تهیه کنیم؟

اریکه پرچم ایرانیان یکی از قدیمی ترین مراکز تولید پرچم در ایران می باشد. بهتر است برای تهیه پرچم ایران سایز بزرگ به پرچم های تولیدی این مجموعه توجه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button