فروش پایه پرچم در اریکه پرچم ایرانیان

پایه پرچم علاوه بر زیبایی باعث می شود پرچم به درستی و جلوه خاصی قرار بگیرد. پایه پرچم در جنس های مختلفی از قبیل چدن، سنگی، آلومینیوم، استیل و چوب تولید می شوند یکی از بزرگترین تولید کنندگان پایه پرچم، مجموعه اریکه پرچم ایرانیان است که مدل های جذابی مثل پنجه شیری، خورشیدی و گرد را روانه بازار کرده است.

مشخصات انواع پایه پرچم در اریکه پرچم ایرانیان

پایه پنجه شیری پرچم
پایه خورشیدی پرچم
پایه سنگی پرچم

پایه پرچم پنجه شیری

 • رنگ: طلایی و نقره ای
 • وزن: 2.5 و 3.5 کیلوگرم
 • جنس: استیل
 • کاربرد: پرچم های تشریفات
 • مشخصات: دارای سه وجه است که از سه قسمت پایه تشکیل شده که در راس آن میله پرچم، به وسیله یک پیچ، قابل نصب است. این پیچ باعث می شود به راحتی ارتفاع را تا حداکثر 2.5 متر تنظیم کنی

پایه پرچم خورشیدی

 • رنگ: طلایی و نقره ای
 • وزن: حدودا 4 کیلوگرم
 • جنس: استیل
 • کاربرد: پرچم های تشریفات
 • مشخصات: پایه خورشیدی از دو قسمت میله و پایه تشکیل شده است که میله توسط پیچی که قابل تنظیم ارتفاع است، به پایه متصل می شود. حداکثری ارتفاعی که می توانید پایه را افزایش دهید، 2.5 کتر است.

پایه پرچم سنگی

 • رنگ: سفید
 • جنس: سنگی
 • کاربرد: پرچم های رومیزی
 • قطر پایه: 12 سانتی متر
 • مشخصات: پایه های سنگی از دو بخش میله و پایه تشکیل شده است. میله در قسمت انتهایی خود رزوه ای دارد که به راحتی می توان آن را به روی پایه پیچ کرد. ارتفاع قابل تنظیم تا 42 سانتی متر است.

تولید انواع پایه پرچم با تنوع بی نظیر و تحویل فوری

 

شرکت چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

کاربرد های پایه پرچم

پایه پرچم رومیزی

پایه هایی که برای روی میز استفاده می شوند، از جنس های مختلف با توجه به سلیقه مشتری به کار برده می شود. همچنین رنگ پایه های پرچم هم با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شود که البته بیشترین رنگی که به کاربرده می شود نقره ای است.

 

انواع پایه های پرچم رومیزی

۱. پایه سنگ

۲.پایه استیل

۳. پایه خاتم

۴. پایه فلکسی

۵.پایه تخت استیل

۶. پایه ال

۷. پای تی

این پایه ها در چندین سایز و درجه کیفیت مختلفی به بازار عرضه می گردد.

 

پایه پرچم تشریفات

انواع کاربرد پایه پرچم

از پرچم تشریفات برای مراسم های خاص استفاده می شود به همین دلیل پایه این گونه پرچم ها نیز باید به صورت شیک و خاص طراحی شوند. که رنگ به کار برده برای اینگونه پایه ها بیشتر طلایی رنگ است و در طرح های مختلف ساخته می شود.

 

انواع پایه های پرچم تشریفات

۱. پایه خورشیدی

۲.پایه پنجه شیری

۳. پایه تخت استیل

۴. پایه بادبانی در دو نوع ( ۱. تخت فولادی ، ۲. منبع آبی)

این پایه ها از متریال چدن و فولاد سنگین و استیل بهره می برند و در دو رنگ طلایی و نقره ای آبکاری و قلمکاری عرضه می گردد.

 

پایه پرچم های اهتزاز

در این قسمت باید گفت شرکت اریکه پرچم ایرانیان مفتخر است که در این زمینه با ساخت و طراحی و اجرا پروژه های عمرانیه راه اندازیه برج های پرچم از میله های ۵ متر، ۷ متر، ۱۰ متر ، ۱۷ متر، ۳۰، ۴۰ ،۵۰ متری در خدمت شهرداری ها و دهیاری های محترم بوده است.

 

قیمت پایه پرچم

قیمت پایه پرچم به عوامل متعددی نظیر: جنس پایه، نوع رنگ آن، ضخامت ورق بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت پایه پرچم ایستاده، رومیزی و تشریفات و دریافت مشاوره با شماره تلفن های  موجود در سایت تماس بگیرید. در صورتی که می خواهید از قیمت پایه پرچم مرتفع و قیمت پایه پرچم تشریفات مطلع شوید می توانید با مشاورین ما در این مورد نیز صحبت کنید تا به خوبی شما را راهنمایی کنند.

 

خرید پایه پرچم از بهترین مجموعه

در صورتی که قصد دارید برای شرکت یا موسسه و سازمان خود از پرچم استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که پرچم ها نیاز به یک پایه دارند تا میله پرچم بر روی آن سوار شود تا بتوانید پرچم را بر روی آن نصب کنید به همین دلیل پایه ی پرچم در شکل گیری پرچم بسیار اهمیت دارد. شما می توانید انواع مختلفی از پایه ها را از مرکز تولید پرچم ایرانیان خریداری کنید.

 

مزایای خرید پایه پرچم از اریکه پرچم ایرانیان

1. فروش با کیفیت ترین پایه پرچم

2. مناسب ترین قیمت

3. ارسال فوری محصول به سراسر کشور

 

 

پایه پرچم چند نوع دارد؟

دو مدل اصلی پایه برای پرچم وجود دارد، پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم رومیزی. علاوه بر این دو نوع پایه هایی نظیر ✔ پایه پرچم دیواری ✔ پایه پرچم ساحلی✔ پایه پرچم بزرگ✔ پایه پرچم ماشین وجود دارد

قیمت پایه پرچم چقدر است؟

قیمت پایه پرچم به عوامل متعددی نظیر: جنس پایه، نوع رنگ آن، ضخامت ورق بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با شماره تلفن های های موجود در سایت تماس بگیرید.

پایه های پرچم از چه جنسی ساخته میشوند؟

پایه هایی که برای روی میز استفاده می شوند، از جنس های مختلف با توجه به سلیقه مشتری به کار برده می شود. همچنین رنگ پایه های پرچم هم با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شود که البته بیشترین رنگی که به کاربرده می شود نقره ای است.

تولید انواع پایه پرچم با تنوع بی نظیر و تحویل فوری

 

شرکت چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

امتیاز دهید