چاپ پرچم

یکی از روش ها برای تبلیغ برند و لوگوی هر سازمان و شرکتی، داشتن پرچمی مختص به همان شرکت یا سازمان می باشد. اگر هر مرکز یا سازمانی یک پرچم، با آرم و لوگو خود چاپ کند، می توانند از آن ها در سطح شهر و شرکت بر روی میز کارمندان استفاده کنند و از طریق آن فعالیت و عملکرد خود را نشان دهد.

 

انواع روش های چاپ پرچم

چاپ بر روی پرچم به سه صورت کلی انجام می شود:

 • چاپ دیجیتال
 • چاپ سیلک
 • چاپ به صورت لیزری یا الگو و خطاطی (مخصوص ابر پرچم ها)
 • چاپ لمینت پرچم

باید بدانید که، مراحل چاپ بر روی پرچم به صورت یک پروسه انجام می گیرد و رنگ مستقیم به داخل پارچه رسوخ می کند. در صورتی که به دنبال چاپ پرچم برای شرکت یا سازمان خود هستید، می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

 

چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم یا همان چاپ سابلیمیشن، بسیار با کیفیت و سریع می باشد.

 البته در مواردی نیز اریکه پرچم ایرانیان از این روش در جهت تولید پرچم هواداری بکار برده است ، که این از تجربه بالا و اقتدار کار گروهی شرکت اریکه پرچم ایرانیان می باشد. لازم به ذکر است که پروژه های کاور روی چمن ورزشگاه آزادی در ابعاد ۵۰ در ۱۰۰ متر وابرپرچم های اختتامیه جام باشگاههای آسیا بین باشگاه پرسپولیس و کاشیما ژاپن زیر نظر شرکت اریکه پرچم ایرانیان انجام گردیده.

چاپ سیلک پرچم:

 •  گسترده‌ترین نوع چاپ و تولید پرچم را می توان چاپ پرچم با روش سیلک دانست.
 • اولین چاپ و کهن ترین چاپ انواع پرچم، چاپ سیلک و یا همون چاپ شابلون باید دانست.
 • چاپ سیلک بر روی انواع پارچه ها از جمله ساتن، جیر یا مخمل، پلی استر، آستری، چلوار، تترون و… انجام می گیرد.

چاپ لیزری پرچم :

 • چاپ لیزری به دو صورت حک بر روی انواع متریال و الگو صورت می گیرد.
 •  این نوع چاپ بیشتر در بحث پیاده کردن لوگوی شرکتها و انواع ذکر های ائمه جهت مناسبتهای خاص بکار گرفته می شود.

 

چاپ پرچم لمینت:

یکی از انواع مدل های چاپ پرچم است که هم به صورت بدون ریشه و هم با ریشه در رنگ های متنوعی قابل اجرا می باشد. این نوع پرچم به دلیل ورق لمینتی که در پشت آن به کار می رود جز زیباترین و خوش فرم ترین پرچم های قابل چاپ دنیا به حساب می آید. شما میتوانید بهترین پرچم تشریفات لمینیت را به اریکه پرچم سفارش دهید.

 

چاپ پرچم با استفاده از نوع سیلک و شابلون : 

 •  چاپ اورینت
 •  چاپ پیکمنت
 • چاپ اسیدی یا دیسپرس
 • چاپ فلور
 • چاپ پفک یا برجسته

 

انواع چاپ پرچم در مرکز تولید و چاپ اریکه پرچم ایرانیان

 •  چاپ پرچم محرم
 •  چاپ پرچم ساحلی
 • چاپ پرچم سفارشی
 •  چاپ پرچم مذهبی
 •  چاپ پرچم اهتزاز
 •  چاپ پرچم رومیزی
 •  چاپ پرچم تبلیغاتی
 •  چاپ پرچم ملل
 •  چاپ پرچم ایران
 • چاپ پرچم ایستاده 

 

 چاپ انواع پرچم محرم

ماه محرم و صفر در کشور ما بسیار پر شکوه برگزار می شود و مردم در هیئت های مختلف به بهترین شکل مراسم خود را برگزار می نماییند. یکی از مواردی که برای برگزاری مراسم های محرم و مذهبی به شدت مورد توجه قرار میگیرد، تزیین کردن مراسم با پرچم های مذهبی و پرچم های محرم می باشد مجموعه اریکه ایرانیان یکی از بهترین مراکز در زمینه چاپ انوع پرچم مذهبی و محرم می باشند.

 

چاپ پرچم اهتزاز

یکی دیگر از انواع پرچم ها، پرچم های اهتزار می باشد که بیشتر در خیابان ها، وسط میدان ها و بزرگراه ها و مکان های بزرگ، جهت برفراشتن، کارایی دارد.

 

چاپ پرچم ساحلی

پرچم های ساحی همانطور که از اسمشان مشخص است برای شهر های ساحلی و همچنین مسابقات ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرچم ها در اندازه و سایز های مختلف تولید می شود. در صورتی که به دنبال یک مجموعه حرفه جهت تولید و چاپ انواع پرچم های ساحلی می گردید اریکه پرچم ایرانیان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

چاپ پرچم ایستاده

از دیگر انواع پرچم های مورد استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، با استفاده از چاپ پرچم ایستاده افراد می توانند عظمت و اقتدار سازمان خود را به رخ دیگران کشیده و زیبایی خاصی به محل کار خود ببخشند.

پرچم های ایستاده کاربردهای مختلفی دارند و بیشتر در جلوی در های ورودی محل‌های برگزاری سمینارها و در راهروها، یا نشان دادن نماد برخی ارگان و نهادها چون سپاه، بیمه ایران و یا شرکت و سازمان های، استفاده می شود.

 

چاپ پرچم تشریفات ساتن

چاپ پرچم تشریفات ساتن در ابعاد بسیار بزرگ، برای معرفی برند افراد در محیط داخلی شرکت، نمایشگاه ها می تواند مناسب باشد. چاپ پرچم تشریفات در ابعاد یک و نیم متر در نود سانت می باشد. رنگ های مختلفی برای ریشه پرچم تشریفات وجود دارد. پایه پرچم تشریفات با ارتفاع ۲ متر در طرح شیری یا خورشیدی و از جنس چدنی، ارائه می شود. زمینه چاپ پرچم تشریفات، به صورت سفید و یا تمام رنگی قابل ارائه می باشد.

 

چاپ پرچم تی (T)

پرچم T شکل دارای یک پایه فلزی است که در آخر میله فضای می توان 2 پرچم روی آن قرار گیرد. کاربرد پرچم تی برای مکان های اداری ، نمایشگاهی ، تبلیغاتی و سازمانی استفاده می شود. این نکته را باید بدانید که چاپ پرچم های تی به صورت دوطرفه نیز امکان‌پذیر است ولی بیشتر توصیه می شود که چاپ، یکطرفه انجام شود.

 

چاپ پرچم ال (L)

پایه استفاده شده در پرچم L از جنس فلز است و در انتهای  این میله میتوان فقط 1 پرچم قرار گیرد. کاربرد پرچم ال، برای مکان هایی از قبیل؛ اداری ، سازمانی، نمایشگاهی و تبلیغاتی استفاده می شود. نکته قابل بیان این است که چاپ پرچم های ال می تواند به صورت دوطرفه باشند.

 

چاپ پرچم سفارشی

اگر برای موسسه و یا شرکت خود به دنبال یک طرح خاص بر روی پرچم خود هستید، مجموعه ما با داشتن حرفه ای ترین کادر می تواند در این زمینه به شما کمک کند اگر به دنبال پرچم های سفارشی با طرح خاص هستید بهترین گزینه مجموعه اریکه پرچم ایرانیان خواهد بود.

چاپ انواع پرچم ملل

در مراسم های بین المللی، در ورودی سالن ها، جهت معرفی کشور های یا برند های مختلف شرکت کننده در مراسم از پرچم های ملل استفاده می کنند. جهت چاپ و تولید پرچم مورد نظر خود از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید ما بهترین پرچم ها با بالا ترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم.

 

 چاپ پرچم ایران

پرچم کشور ما ایران، در سه رنگ سبز، سفید و قرمز که نشان دهنده هویت و فرهنگ ما ایرانیان می باشد، در مراسم ها در تمام بزرگراه های کشور ، در مدارس و بسیار از مکان های عمومی ما این پرچم مقدس را به اهتزاز در می آوریم، اگر به دنبال چاپ و تولید پرچم ایران عزیزمان هستید، می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت سفارش‌های خود را ثبت کنید.

 

چاپ پرچم رومیزی

مرکز چاپ اریکه پرچم ایرانیان طرح لوگوی هر شرکت یا سازمان را بروی این نوع پرچم ها چاپ می کند تا بتوانند از آن بر روی میز کارمندان استفاده کنند.

 نوع چاپ به صورت سیلک ، دیجیتال  می باشد. جنس پارچه ای که باید انتخاب شود، بهتر است ساتن یا جیر باشد، و سایزمناسب آن ۳۰ *۲۰ می باشد و میتوانید پایه پرچم متناسب را انتخاب کنید.

 

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات همانطور که از اسمش پیداست، مناسب برای مراسم های تشریفاتی می باشد. نوع چاپ در این مدل از پرچم ها باید به صورت سیلک یا دیجیتال و لیزری باشد. جنس پارچه بهتر است از ساتن یا جیر و سایزمناسب ۱۵۰*۹۰ باشد. پرچم های تشریفات بروی پایه های بلند سوار هستند، پایه پرچم تشریفات را می توانید باتوجه به سلیقه خود سفارش دهید.

 

چاپ پرچم تبلیغاتی

مرکز ما در زمینه انواع پرچم های تبلیغاتی نظیر پرچم های تبلیغاتی،پرچم بادبانی تبلیغاتی و…نیز فعالیت دارد. اگر برای سازمان و نهاد و شرکت های خود به دنبال پرچم تبلیغاتی هستید می توانید با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید. کارشناسان ما با طراحی لوگویی مناسب با توجه به فعالیت و عملکرد شرکت و یا سازمان شما سعی دارد تا نظر اشخاص را به پرچم طراحی شده شما جلب کند.

 

تولیدی پرچم در تهران

اریکه پرچم ایرانیان با داشتن چندین سال در زمینه تولید پرچم، بهترین و باکیفیت ترین پرچم ها را به بازار عرضه می کند. این مرکز به جهت سرعت بخشیدن به کار در زمینه چاپ انواع پرچم، بیشتر لوگوهای شرکت ها، ارگان ها وسازمان ها را به صورت یک فایل کورل طراحی شده و آماده چاپ، در اختیار دارد.

 مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید انواع پرچم های مذهبی، اهتزاز و  چاپ سیلک فعالیت دارد. این پرچم ها بر طبق خواسته و سلیقه شما ریشه دوزی می کنند، ریشه پرچم را باتوجه به رنگ پرچم می توانید قرمز و یا سبز سفارش دهید.

 

چاپ پرچم فوری

اریکه پرچم با توجه به استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا و بهره مندی از نیروهای پر توان در زمینه طراحی پرچم، آمادگی کاملی جهت دریافت سفارش‌ها در زمینه چاپ انواع پرچم و تحویل فوری آن را دارد. جهت سفارش پرچم  می توان با شماره های درج شده مرکز تولید پرچم اریکه تماس گرفت و سفارش فوری خود را اعلام نمایید تا مراحل چاپ و تحویل در سریع ترین زمان ممکن انجام گردد.

 

قیمت چاپ پرچم

قیمت چاپ براساس نوع و مدل لوگوی طراحی شده متفاوت است. همچنین قیمت چاپ پرچم بسته به انواع طرح و مدل‌های انتخابی شما و نیز جنس پارچه، ابعاد و تعداد سفارش شما متغیر است، به عنوان مثال ممکن است در صورت درخواست چاپ پرچم تکی قیمت متفاوت از چاپ در تیراژ بالا باشد.

شما مشتریان عزیز می توانید در صورت درخواست چاپ پرچم ارزان و فوری در بهترین کیفیت، پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی کارشناسان ما در اریکه پرچم ایرانیان که یکی از مرکز چاپ پرچم در تهران است سفارش خود را ثبت نموده و در اسرع وقت آنها را تحویل بگیرید.

 

بهترین مجموعه برای چاپ پرچم

مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان از ابتدا شروع به کار خود در زمینه های تولید و چاپ انواع پرچم با کیفیت خود بوده و خواهد بود. این مرکز با خریدن ماشین آلات بافت و رنگرزی و همچنین با اضافه کردن نیروی ماهر و کار بلد خدمات خود را به بهترین نحو انجام دهد.

اریکه پرچم ایرانیان این افتخار را دارد که با دارا بودن بهترین امکانات در کمترین زمان ممکن درخواست چاپ پرچم فوری شما را بجا آورده و در کوتاهترین زمانی که در اختیار دارد پرچم های درخواستی شما را با بهترین کیفیت چاپ نموده و در اختیارتان بگذارد.

در پایان با توجه به اینکه چاپ پرچم یکی از بهترین و شناخته شده ترین روش های معرفی یک سازمان، شرکت و حتی کشور می باشد پس در انتخاب طرح و لوگوی مورد نظر خود و همچنین روش چاپ دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید به طور شایسته خود را به دیگران معرفی کنید.

 

 

سوالات متداول در خصوص چاپ پرچم

کدام یک از انواع چاپ پرچم در مجموعه ی اریکه انجام میشود؟

چاپ پرچم محرم چاپ پرچم ساحلی چاپ پرچم سفارشی چاپ پرچم مذهبی چاپ پرچم اهتزاز چاپ پرچم رومیزی چاپ پرچم تبلیغاتی چاپ پرچم ملل چاپ پرچم ایران چاپ پرچم ایستاده

قیمت چاپ پرچم چقدر است؟

قیمت چاپ براساس نوع و مدل لوگوی طراحی شده متفاوت است. همچنین قیمت تمام شده یک پرچم به جنس پارچه و اندازه آن نیز بستگی دارد.

چاپ بر روی پرچم به چند صورت انجام میگیرد؟

چاپ دیجیتال چاپ سیلک چاپ به صورت لیزری یا تیکه دوزی ( مخصوص ابر پرچم ها)

 

5/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *