چاپ پرچم

چاپ پرچم

روش چاپ پرچم بر اساس مکان و فضایی که قرار است در آن نصب یا قرار داده شود متغیر است و شما می‌توانید با توجه به انواع روش های چاپی که در مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان وجود دارد مدل دلخواه خود را سفارش داده و در موعد مقرر آن‌ها را تحویل بگیرید.

یکی از روش های جلب توجه و تبلیغ برند و لوگوی هر سازمان و شرکتی داشتن پرچمی مختص به همان شرکت یا سازمان می باشد. اگر هر مرکز یا سازمانی یک پرچم با آرم و لوگو خود چاپ کند، می توانند از طریق آن فعالیت و عملکرد خود را نشان دهد. و بعد از چاپ اینگونه پرچم ها می توانند از آن ها در سطح شهر و شرکت بر روی میز کارمندان استفاده کنند. مراحل چاپ بر روی پرچم به صورت یک پروسه انجام می گیرد و رنگ مستقیم به داخل پارچه رسوخ می کند. در صورتی که به دنبال چاپ پرچم برای شرکت یا سازمان خود هستید، می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.  چاپ بر روی پرچم به سه صورت کلی انجام می شود:

 • چاپ دیجیتال
 •  چاپ سیلک
 •  چاپ به صورت لیزری یا الگو و خطاطی ( مخصوص ابر پرچم ها)

چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم یا همان چاپ سابلیمیشن که بسیار با کیفیت و سریع میباشد. چاپ پرچم در این روش به چاپ انوع پرچم رومیزی، چاپ انواع پرچم تشریفات، چاپ انواع پرچم اهتزاز، چاپ انواع پرچم ساحلی و… نام برد. البته در مواردی نیز اریکه پرچم ایرانیان از این روش در جهت تولید ابر پرچم هواداری که در گالری مشاهده می کنید بکار برده است ، که این از تجربه بالا و اقتدار کار گروهی شرکت اریکه پرچم ایرانیان می باشد. لازم به ذکر است که پروژه های کاور روی چمن ورزشگاه آزادی در ابعاد ۵۰ در ۱۰۰ متر وابرپرچم های اختتامیه جام باشگاههای آسیا بین باشگاه پرسپولیس و کاشیما ژاپن زیر نظر شرکت اریکه پرچم ایرانیان انجام گردیده.

چاپ سیلک پرچم:

 •  گسترده ترین نوع چاپ و تولید پرچم را می توان چاپ پرچم با روش سیلک دانست.
 •  اولین چاپ و کهن ترین چاپ انواع پرچم نیز چاپ سیلک و یا همون چاپ شابلون باید دانست.
 • چاپ سیلک بر روی انواع پارچه ها از جمله ساتن، جیر یا مخمل، پلی استر، آستری، چلوار، تترون و… انجام می گیرد.

چاپ لیزری پرچم :

 • چاپ لیزری به دو صورت حک بر روی انواع متریال و الگو صورت می گیرد.
 •  این نوع چاپ بیشتر در بحث پیاده کردن لوگوی شرکتها و انواع ذکر های ائمه جهت مناسبتهای خاص بکار گرفته می شود.

چاپ پرچم با استفاده از نوع سیلک و شابلون : 

 •  چاپ اورینت
 •  چاپ پیکمنت
 • چاپ اسیدی یا دیسپرس
 • چاپ فلور
 • چاپ پفک یا برجسته

چاپ پرچم لمینت:

یکی از انواع مدل های چاپ پرچم است که هم به صورت بدون ریشه و هم با ریشه در رنگ های متنوعی قابل اجرا می باشد. این نوع پرچم به دلیل ورق لمینتی که در پشت آن به کار می رود جز زیباترین و خوش فرم ترین پرچم های قابل چاپ دنیا به حساب می آید.

از دیگر انواع پرچم های مورد استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، چاپ پرچم ایستاده است که بدین طریق افراد می توانند عظمت و اقتدار سازمان خود را به رخ دیگران کشیده و زیبایی خاصی به محل کار خود ببخشند. پرچم های ایستاده کاربردهای مختلفی چون استفاده در جلوی درب های ورودی محل‌های برگزاری سمینارها و در راهروها، یا نشان دادن نماد برخی ارگان و نهادها چون سپاه، بیمه ایران و یا شرکت و سازمان های مختلف دارد.

مطالعه کنید :  چاپ پرچم هواداری

تولیدی پرچم در تهران

مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان با داشتن چندین سال در زمینه تولید پرچم بهترین و باکیفیت ترین پرچم های را به بازار عرضه می کند. این مرکز به جهت سرعت بخشیدن به کار در زمینه چاپ انواع پرچم بیشتر لوگوهای شرکت ها، ارگان ها وسازمان ها را به صورت یک فایل کورل طراحی شده و آماده چاپ، در اختیار دارد.

 مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید انواع پرچم های مذهبی، اهتزاز و  چاپ سیلک فعالیت دارد. این پرچم ها بر طبق خواسته و سلیقه شما ریشه دوزی می کنند، ریشه پرچم را باتوجه به رنگ پرچم می توانید قرمز و یا سبز سفارش دهید.

انواع چاپ پرچم در مرکز تولید و چاپ اریکه پرچم ایرانیان

 •  چاپ پرچم محرم
 •  چاپ پرچم ساحلی
 • چاپ پرچم سفارشی
 •  چاپ پرچم مذهبی
 •  چاپ پرچم اهتزاز
 •  چاپ پرچم رومیزی
 •  چاپ پرچم تبلیغاتی
 •  چاپ پرچم ملل
 •  چاپ پرچم ایران
 • چاپ پرچم ایستاده 

 چاپ انواع پرچم محرم

ماه محرم و صفر در کشور ما بسیار پر شکوه برگزار می شود و مردم با برگزاری مراسم ها و هیئت های مختلف به بهترین شکل مراسم خود را برگزار می نماییند. یکی از مواردی که برای برگزاری مراسم های محرم و مذهبی به شدت مورد توجه قرار میگیرد تزیین کردن مراسم با پرچم های مذهبی و م پرچم های محرم می باشد مجموعه اریکه ایرانیان یکی از بهترین مراکز در زمینه  چاپ انوع پرچم مذهبی و محرم می باشند.

چاپ پرچم اهتزاز

یکی دیگر از انواع پرچم ها، پرچم های اهتزار می باشد که بیشتر در خیابان ها در وسط میدان ها و بزرگراه ها و مکان های بزرگ جهت برفراشته کزردن پرچم کارایی دارد. مجموعه ما با بهترین پارچه ها و طراحی های زیبا و با داشتن مدرن ترین دستگاه های چاپ پرچم بهترین نوع پرچم را تولید می کند.

 چاپ پرچم ساحلی

پرچم های ساحی همانطور که از اسمشان مشخص است برای شهر های ساحلی و همچنین مسابقات ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرچم ها در اندازه های و سایز های مختلف تولید می شود. در صورتی که به دنبال یک مجموعه حرفه جهت تولید و چاپ انواع پرچم های ساحلی می گردید اریکه پرچم ایرانیان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

مطالعه کنید :  خرید پرچم نیمه شعبان

چاپ پرچم سفارشی

اگر برای موسسه و یا شرکت خود به دنبال یک طرح خاص و یا لگو خاص بر روی پرچم خود هستید، مجموعه ما با داشتن حرفه ای ترین کادر می تواند در این زمینه به شما کمک کند و از راهنمایی های مفید ما در این زمینه بهترین استفاده را بنمایید، اگر به دنبال پرچم های سفارشی با طرح خاص هستید بهترین گزینه مجموعه اریکه پرچم ایرانیان خواهد بود.

چاپ انواع پرچم ملل

در مراسم های بین المللی در ابتدای وردی سالن ها جهت معرفی کشور های مختلف و یا برند های مختلف شرکت کننده در مراسم از پرچم های ملل استفاده می کنند، جهت چاپ و تولید پرچم مورد نظر خود از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید ما بهترین پرچم ها با بالا ترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم.

 چاپ پرچم ایران

پرچم عزیز کشور ما ایران در سه رنگ سبز و سفید قرمز نشان دهنده هویت و فرهنگ ما ایرانیان می باشد، در مراسم ها در تمام بزرگراه های کشور ، در مدارس و بسیار از مکان های عمومی ما این پرچم مقدس را به اهتزاز در می آوریم، اگر به دنبال چاپ و تولید پرچم ایران عزیزمان هستید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت سفارشات خود را ثبت کنید و ما در کمترین زمان پرچم مورد نظر شما را تولید و به دستان می رسانیم.

چاپ پرچم رومیزی

یکی از مدل های پرچمی که در این مرکز تولید می شود پرچم رومیزی می باشد. مرکز چاپ اریکه پرچم ایرانیان طرح لوگوی هر شرکت یا سازمان را بروی پرچم های رومیزی چاپ می کند تا بتوانند از آن بر روی میز کارمندان استفاده کنند. نوع چاپ در پرچم رومیزی به صورت سیلک ، دیجیتال  می باشد. جنس پارچه ای که باید انتخاب شود، بهتر است ساتن یا جیر باشد، و سایزمناسب آن ۳۰ *۲۰ می باشد.

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات همانطور که از اسمش پیداست مناسب برای مراسم های تشریفاتی می باشد. نوع چاپ در این مدل از پرچم ها باید به صورت سیلک یا دیجیتال و لیزری باشد. جنس پارچه بهتر است از ساتن یا جیر و سایزمناسب ۱۵۰*۹۰ باشد. پرچم های تشریفات بروی پایه های بلند سوار هستند، پایه پرچم را می توانید باتوجه به سلیقه خود سفارش دهید.

چاپ پرچم تبلیغاتی

مرکز ما در زمینه پرچم های تبلیغاتی نیز فعالیت دارد. اگر برای سازمان و نهاد و شرکت های خود به دنبال پرچم تبلیغاتی هستید می توانید با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید. کارشناسان ما با طراحی لوگویی مناسب با توجه به فعالیت و عملکرد شرکت و یا سازمان شما سعی دارد تا نظر اشخاص را به پرچم طراحی شده شما جلب کند.

مطالعه کنید :  ساخت انواع پایه پرچم ایستاده

چاپ پرچم فوری

اریکه پرچم با توجه به استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا و بهره مندی از نیروهای پر توان در زمینه طراحی پرچم، آمادگی کاملی جهت دریافت سفارشات در زمینه چاپ انواع پرچم و تحویل فوری آن را دارد. جهت سفارش پرچم  می توان با شماره های درج شده مرکز تولید پرچم اریکه تماس گرفت و سفارش فوری خود را اعلام نمایید تا مراحل چاپ و تحویل در سریع ترین زمان ممکن انجام گردد.

قیمت چاپ پرچم

قیمت چاپ براساس نوع و مدل لوگوی طراحی شده متفاوت است. همچنین قیمت چاپ پرچم بسته به انواع طرح و مدل‌های انتخابی شما و نیز جنس پارچه، ابعاد و تعداد سفارش شما متغیر است، به عنوان مثال ممکن است در صورت درخواست چاپ پرچم تکی قیمت متفاوت از چاپ در تیراژ بالا باشد.

مرکز چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان از ابتدا شروع به کار خود در زمینه های تولید و چاپ انواع پرچم با کیفیت خود بوده و خواهد بود. این مرکز با خریدن ماشین آلات بافت و رنگرزی و همچنین با اضافه کردن نیروی ماهر و کار بلد خدمات خود را به بهترین نحو انجام دهد.

اریکه پرچم ایرانیان این افتخار را دارد که با دارا بودن بهترین امکانات در کمترین زمان ممکن درخواست چاپ پرچم فوری شما را بجا آورده و در کوتاهترین زمانی که در اختیار دارد پرچم های درخواستی شما را با بهترین کیفیت چاپ نموده و در اختیارتان بگذارد.

در پایان با توجه به اینکه چاپ پرچم یکی از بهترین و شناخته شده ترین روش های معرفی یک سازمان، شرکت و حتی کشور می باشد پس در انتخاب طرح و لوگوی مورد نظر خود و همچنین روش چاپ دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید به طور شایسته خود را به دیگران معرفی کنید.

شما مشتریان عزیز می توانید در صورت درخواست چاپ پرچم ارزان و فوری در بهترین کیفیت، پس از دریافت مشاوره رایگان از سوی کارشناسان ما در اریکه پرچم ایرانیان که یکی از مرکز چاپ پرچم در تهران است سفارش خود را ثبت نموده و در اسرع وقت آنها را تحویل بگیرید.

کدام یک از انواع چاپ پرچم در مجموعه ی اریکه انجام میشود؟

چاپ پرچم محرم چاپ پرچم ساحلی چاپ پرچم سفارشی چاپ پرچم مذهبی چاپ پرچم اهتزاز چاپ پرچم رومیزی چاپ پرچم تبلیغاتی چاپ پرچم ملل چاپ پرچم ایران چاپ پرچم ایستاده

قیمت چاپ پرچم چقدر است؟

قیمت چاپ براساس نوع و مدل لوگوی طراحی شده متفاوت است. همچنین قیمت تمام شده یک پرچم به جنس پارچه و اندازه آن نیز بستگی دارد.

چاپ بر روی پرچم به چند صورت انجام میگیرد؟

چاپ دیجیتال چاپ سیلک چاپ به صورت لیزری یا تیکه دوزی ( مخصوص ابر پرچم ها)

5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button