چاپ پرچم تشریفات لمینت

پرچم-تشریفات-لمینت

در حالت کلی پرچم ها از نظر محتوا به سه دسته ملی، مذهبی و تبلیغاتی و از نظر جنس به انواع ساتن، جیر و مخمل تقسیم بندی می شوند که همگی آنها به منظور انجام تبلیغات، طراحی و چاپ می شوند. از میان انواع جنس ها و مدل ها پرچم تشریفات لمینت ، جزء زیباترین و خوش فرم ترین سری از مجموعه پرچم های تشریفات موجود در بازار می باشد.

یکی از ویژگی های اصلی پرچم تشریفات لمینت قرارگیری یک طلق محکم در قسمت پشتی این پرچم است که برخلاف سایر پرچم های پارچه ای حالت شل و آویزان نداشته و بسیار خوش فرم دیده می شوند.

در هنگام سفارش پرچم تشریفات لمینت می توانید از مرکز چاپ پرچم، اریکه پرچم ایرانیان درخواست نمایید تا در صورت تمایل به دوخت ریشه ها، ریشه پرچم درخواستی شما را به رنگ دلخواهتان تهیه نمایند. در مرکز چاپ پرچم تشریفات لمینت اریکه پرچم ایرانیان این ریشه ها در رنگ های سفید، سورمه ای، مشکی، زردپرتقالی، سبز و … یافت می شوند.

 

روش چاپ روی پرچم تشریفات لمینت

چاپ پرچم تشریفات لمینت به روش چاپ حرارتی انجام می شود و رنگ با حرارت و دستگاه پرس مخصوص به خورد پارچه ساتن می رود. گفته می شود این روش چاپ روی پرچم لمینت برای تشریفات جزء باکیفیت ترین کارها بوده و باعث افزایش طول عمر و ماندگاری پرچم خریداری شده شما می شود. به دلیل اینکه در این روش چاپ رنگ کاملا به خورد پارچه می رود، کار چاپ بدون پس زمینه انجام میشود و قسمت های سفید کار و یا طرح مورد نظر چاپ نمی شود.

بعد از اتمام کار چاپ لوگو یا طرح مورد نظر روی پارچه در قسمت پشتی این پرچم یک ورق طلقی مقاوم، به منظور فرم دهی به پرچم چسبانده می شوند و به همین دلیل است که امکان چاپ دو رو در این نوع پرچم لمینیت تشریفات وجود ندارد.

 

مشخصات پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات  لمینت از جمله پرچم های بزرگی هستند که به صورت عمودی روی پایه هایی قرار می گیرند، این نوع پرچم ها را به دلیل ایستادگی صاف و محکمی که دارند می توان در مکان های مختلفی و بنا به دلایل متعددی مورد استفاده قرار داد.

خرید پرچم تشریفات لمینت توسط مسئولان همایش ها، سمینارها، یا برای مکان هایی چون هتل ها یا اتاق مدیران گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود، و در صورت چاپ پرچم تشریفات لمینت با آرم و یا لوگوی شرکت، سازمان یا هر نشان مخصوص به محل مورد استفاده این لوگو می توانید به نوعی اقدام به تبلیغات کسب و کار و یا محل مورد نظر خود نیز بنمایید.

مرکز پرچم تشریفات لمینت با کیفیت اریکه پرچم ایرانیان با قیمت و هزینه مناسب در راستای تولید پرچم تشریفات لمینت و چاپ پرچم تشریفات لمینت می کوشد و شما مشتریان عزیز می توانید با خیالی راحت از کیفیت و دوخت مناسب ریشه های این پرچم، سفارش پرچم تشریفات لمینت خود را انجام داده و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

 

ویژگی های چاپ پرچم لمینت تشریفات 

چاپ پرچم های لمینت برای تشریفات به صورت دیجیتال و  یک رو و تمام چاپ روی ساتن ها مات و براق صورت می گیرد. نوع پایه پرچم تشریفات که روی آن پرچم قرار می گیرد معمولا، پنجه شیری و خورشیدی و از جنس چدن هستند.

برای انتخاب رنگ ریشه نیز همانطور که پیشتر ذکر شد هیچ محدودیتی وجود نداشته و در 12 رنگ مختلف می توان آنها را اجرا نمود. ابعاد این مدل از پرچم ها به طور معمول 90 در 150 سانتی متر و نیز طول پایه آن تا 230 سانتی متر متغییر است.

 

تعرفه چاپ پرچم تشریفات لمینت

 از جمله عواملی که در قیمت پرچم تشریفات لمینت تاثیر می گذارد جنس و کیفیت پارچه ای است که چاپ بایستی روی آن صورت گیرد. به عنوان مثال قیمت ساتن آمریکایی و ژاپنی به نسبت بالاتر از انواع چینی هستند. ابعاد پرچم نیز جزء فاکتورهای موثر در هزینه نهایی پرچم لمینیت تشریفات است.

 

زمان تحویل چاپ پرچم تشریفات لمینت

 

زمان تحویل پرچم لمینت به چندین  فاکتور بستگی دارد، یکی از آنها عادی یا فوری بودن درخواست مشتری است، گاها در مراکز فروش پرچم لمینت، از صاحبان کار درخواست می شود تا  سفارش آنها را به صورت فوری آماده تحویل نمایند، در این شرایط امکان چاپ پرچم در صورت تایید مالی، به صورت یک روزه نیز وجود دارد ولی به صورت عادی 3 روز کاری زمان میبرد تا کار آماده تحویل گردد.

البته در شرایط چاپ فوری هزینه پرچم لمینت بیشتر از زمان عادی خواهد بود، این بدان معنی نیست که کیفیت کار در دو حالت مذکور متفاوت از هم است، بلکه سرعت انجام کار و در اولویت قرار دادن کار مشتری باعث این اختلاف قیمت پرچم تشریفات لمنیت می شود.

از دیگر فاکتورهای دخیل در آماده سازی پرچم تشریفات لمینت تعداد سفارش ها است، به این معنی که در صورت سفارش پرچم تشریفات لمینت بالای 10 عدد به احتمال قوی در تحویل کار تاخیری صورت خواهد گرفت، و زمان تحویل دقیق کار قطعا روی پیش فاکتوری که دست مشتریان است لحاظ خواهد شد.

و اما از دیگر عوامل تاثیر گذار بر زمان تحویل پرچم تشریفات لمینت سفارش داده شده مشتریان، نیاز و عدم نیاز به ارسال محصولات به شهرستان ها است، در صورتی که نیاز باشد محصولات تهیه شده به شهرستان های دیگر ارسال شود، به طور یقین بایستی مدت زمان تحویل بار توسط پست، ترمینال یا باربری نیز روی مدت زمان ارسال اضافه گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button