پرچم ساحلی

پرچم202011

به پرچم ساحلی، پرچم بادبانی نیز می گویند. تولید پرچم های ساحلی در کشورهای اروپایی به صورت گسترده انجام می گیرد و چند سالی است که توسط تولید کنندگان داخلی به عنوان یک الگو و محصول جدید  وارد بازار پرچم شده است.

یکی از انواع دیگر پرچم که توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان تولید می شود پرچم ساحلی می باشد. گفتنی است از همان ابتدای ورود این محصول و درخواست مشتریان، شرکت ار‌‌‌یکه پرچم ایرانیان به عنوان تولید کننده پرچم ساحلی با خرید دستگاه چاپ مستقیم توانست با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان گرامی جهت خرید بهترین پرچم ساحلی باشد.

ساخت پرچم ساحلی

اشکال مختلفی برای پرچم بادبانی ابداع شده که می توان به دو شکل اصلی بادبانی و اشکی نام برد. تولید پرچم ساحلی به اشکال مختلف و سایزهای مختلف انجام می گیرد. درباره تولید پرچم بادبانی می توان گفت که مناسب برای محیط بیرون، فروشگاه ها، مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و … می باشد ، که به خوبی می تواند نشان دهنده مکان و نوع فعالیت شما باشد.

موارد کاربرد پرچم ساحلی

پرچم های ساحلی با توجه به تنوع در رنگ و اندازه هایی که دارند و تولید می شوند کاربرد های متفاوتی نیز دارند.از جمله آن ها می توان به : سواحل قایقرانی ،جلوی درب مغازه یا فروشگاه،قابلیت نصب در ورزشگاه یا باشگاه،مسابقات اتوموبیلرانی ،قابلیت نصب در کنار جاده یا اتوبان و …. اشاره کرد.

انواع پرچم ساحلی کدام است؟

پرچم های ساحلی دو نوع زیر بیشتر تولید میشوند:

  • پرچم بادبانی
  • پرچم ساحلی قطره ای یا اشکی

طرح های دگیر پرچم های ساحلی که زیر مجموعه دو طرح بالا هستند شامل پرچم های هلالی ساحلی ،پرچم کمانی بادبانی ،پرچم انتخاباتی ساحلی و …. می‌باشد.

پایه پرچم ساحلی

پایه های پرچم  بادبانی در دو نوع کلی عرضه می شود:

۱. پایه پرچم ساحلی صفحه تخت

۲. پایه پرچم ساحلی دارای منبع آب

 

 

 

پرچم-ساحلی
فروش-پرچم-ساحلی
نمونه-پرچم-ساحلی

تولید انواع پرچم ساحلی و بادبانی در ابعاد مختلف و تحویل فوری

 

مرکز چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

پایه پرچم ساحلی صفحه تخت

پایه اینگونه پرچم های  صفحه تخت  در سه وزن ۶، ۸ و ۱۰/۵  کیلو تولید می گردد.که هر چه سنگین تر باشد باعث اسقامت بیشتر در برابر باد و عومل محیطی می گردد. متاسفانه همکاران دیگر با ندادن این آگاهی و دادن قیمت های پایین تر به دلیل کیفیت پایین و سبکیه پایه ها به مشتریان گرامی، باعث متضرر شدن شما می شوند.

 

چاپ پرچم ساحلی (بادبانی)

مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان از چاپ سیلک بر روی پرچم های بادبانی یا همان پرچم های ساحلی استفاده می کند، در همین راستا اهمیت چاپ پرچم ساحلی در تبلیغات برای سازمان ها و شرکت ها بسیار مهم است. این مرکز توانسته است با خریداری ماشین آلات بافت و رنگرزی و دستگاه های بروز چاپ پرچم به خود کفایی برسد.

سفارش پرچم ساحلی

جهت سفارش پرچم بادبانی می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مجموعه اریکه پرچم تماس بگیرید و سفارش خود را به این مجموعه اعلام کنید. مجموعه تولیدی پرچم اریکه پرچم ایرانیان با توجه به نوع پرچم، اندازه آن، پایه دار و بدون پایه، نوع پایه، رنگ، و طراحی لگو و چاپ بر روی پرچم، جنس پارچه با کیفیت ترین پرچم ساحلی مورد نظر را برای شما عزیزان طراحی و تولید می کند.

 

پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی ساحلی در سایز و ابعاد مختلف جهت تبلیغ فعالیت شرکت ها در سواحل مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم بادبانی ایستاده تبلیغاتی بیشتر به صورت ایستاده به کمک یک میله یا استند بلند در کنار ساحل قرار می گیرد. هر سازمان یا شرکتی با توجه به طراحی برند و یا لگوی مخصوص خود بر روی پرچم های تبلیغاتی بادبانی خود را معرفی می کنند.

 

سایز پرچم بادبانی تبلیغاتی

 سایز و ابعاد پرچم های ساحلی تبلیغاتی معمولا 270*70 می باشد اما برای سفارشی سازی از ارتفاع 2 متر تا ارتفاع 6 متر قابل سفارش است.این پرچم ها با توجه به کاربردی که دارند قابل اندازه گیری و سفارشی سازی هستند.

قیمت پرچم ساحلی

اگر تصمیم به خرید پرچم ساحلی، باید این را بدانید که قیمت تمام شده برای پرچم های بادبانی تحت ثاثیر چندین عوامل نظیر: جنس پارچه، سایز و ابعاد پرچم، جنس پایه، ریشه دوزی پرچم  قرار می گیرد. جهت کسب اطلاع از قیمت پرچم بادبانی می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

برخی دیگر از نمونه کارهای مرکز چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان  انواع پرچم تشریفات ، پرچم ایران ، پرچم ملل ، رومیزی ، اهتزاز می باشند.

پایه پرچم ساحلی (2)
پایه پرچم ساحلی (3)
پایه پرچم ساحلی (1)

مشخصات پرچم های تولیدی اریکه پرچم ایرانیان

ابعاد:

گوناگون

 

جنس:

ساتن مات، ساتن براق، جیر، ژرسه، پلی استر

 

چاپ:

سیلک، دیجیتال

 

ریشه:

بدون ریشه، ریشه دار

 

پاچه های پرچم ساحلی چگونه است؟

پایه های پرچم بادبانی در دو نوع کلی عرضه می شود: ۱. پایه پرچم ساحلی صفحه تخت ۲. پایه پرچم ساحلی دارای منبع آب

پرچم ساحلی برای چه استفاده هایی مناسب میباشد؟

پرچم بادبانی می توان گفت که مناسب برای محیط بیرون، فروشگاه ها، مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و … می باشد ، که به خوبی می تواند نشان دهنده مکان و نوع فعالیت شما باشد.

چاپ پرچم های ساحلی در مجموعه ی اریکه چگونه است؟

مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان از چاپ دیجیتال بر روی پرچم های بادبانی یا همان پرچم های ساحلی استفاده می کند، در همین راستا این مرکز توانسته است با خریداری ماشین آلات بافت و رنگرزی و دستگاه های بروز چاپ پرچم به خود کفایی برسد.

تولید انواع پرچم ساحلی و بادبانی در ابعاد مختلف و تحویل فوری

 

مرکز چاپ و تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

پایه پرچم ساحلی (2)
پایه پرچم ساحلی (3)
فروش پرچم ساحلی
پایه پرچم ساحلی (1)
نمونه-پرچم-ساحلی
پروژه-پرچم-ساحلی
فروش-پرچم-ساحلی
پرچم-ساحلی
5/5 - (4 امتیاز)

۹ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button