سفارش پرچم

اریکه پرچم ایرانیان به عنوان یکی از  شناخته شده ترین مجموعه های تولید انواع پرچم در ایران می باشد، کیفیت پرچم های این مجموعه همیشه حرف اول را می زند، جهت نمایان کردن آرمان های یک مجموعه بهترین روش به اهتزاز در آوردن پرچم با توجه به برند و عملکرد آن مجموعه می باشد. پرسنل کار بلد و حرفه ای مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید و چاپ پرچم فعالیت دارد، در صورتی که خواهان پرچمی با طراحی خاص هستید می توانید از طریق شماره تلقن های موجود در سایت سفارش پرچم خود را بدهید. این مجموعه با در نظر گرفتن خواسته مشتری پرچم را تولید و آماده تحویل می کند.

 

مرکز تولید و سفارش پرچم اریکه پرچم ایرانیان با کمک گرفتن از روش های نوین و خریداری دستگاه های مدرن و همچنین استفاده از پارچه هایی با جنس مرغوب و طراحی های خاص سبب تولید محصولی بی نظیرگشته است. شعار ما از صفر تا صد پرچم با اریکه پرچم و افتخار ما نقش بستن درفش کاویانی است.در صورتی خواهین خرید انواع پرچم هستید کافیست با ما تماس بگیرید خرید انواع پرچم نظیر خرید پرچم هیئت و سایر پرچم ها.

 

یکی از خدمات این مجموعه گرفتن سفارش انواع پرچم ها و تولید چاپ آن ها می باشد. سفارش پرچم هایی نظیر: سفارش پرچم رومیزی، سفارش پرچم تشریفات لمینیت و انواع آن، سفارش پرچم اهتزار، سفارش پرچم محرم، سفارش پرچم ایران، سفارش پرچم استقلال و سفارش پرچم مذهبی، سفارش پرچم تبلیغاتی بادبانی  و ساحلی در جنس های مختلف می باشد. همچنین در زمینه کالیته پارچه نیز فعالیت دارد.

 

سفارش پرچم با طرح دلخواه

مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان سازنده انواع پرچم های بزرگ و هواداری، سفارش تولید هرگونه پرچم با طرح های دلخواه توسط مشتریان گرامی را می پذیرد. این مجموعه تمام تلاش خود را می کند تا پرچم هایی با کیفیت بالا در ابعاد و جنس های مختلف با توجه یه خواسته مشتریان تولید و طرح های دلخواه آن ها را بر روی پرچم ها به چاپ برساند. هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان گرانقدر می باشد.

سفارش چاپ انواع پرچم با طرح های دلخواه و تحویل فوری

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم

 

جهت سفارش پرچم و مشاوره با ما تماس بگیرید

پرچم104
پرچم7
پرچم105

سفارش پرچم فوری

 اریکه پرچم ایرانیان فوری ترین تولید کننده پرچم و قویترین تولید کننده پرچم در ایران می باشد. از مهم ترین امکانات مجموعه ما تولید پرچم در کمترین زمان ممکن، می باشد در صورتی که زمان کمی برای سفارش پرچم های مورد نظر خود دارید، کافیست از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا ما در زمان کوتاهی که در اختیارمان گذاشته اید خیلی فوری پرچم ها را تولید و به دستتان برسانیم.

 

 

سفارش پرچم لیزری

 در صورتی که به دنبال یک پرچم با پرستیژ بالا هستید می توانید پرچم لیزری بدون ریشه را از مجموعه تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان سفارش دهید. پرچم های لیزری از نظر شکل و شکیل بودن از تمام پرچم های دیگر یک سر و گردن بالاتر است. اگر می خواهید پرچمی مدرن داشته باشید در زمان سفارش می توانید پایه و میله استیل را نیز به آن اضافه کنید. در زمان سفارش می توانید طرحی از لوگو و آرم شرکت خود را نیز بر روی پرچم درخواست کنید.

 

ویژگی سفارش پرچم لیزری

 از ویژگی های سفارش پرچم در مجموعه ما قابلیت چاپ به صورت یکرو و دورو و  جنس پرچم از پارچه های ساتن لیزری خواهد بود. پرچم بدون ریشه  و جنس پایه از استیل، سنگی و جنس میله پرچم آهنی با لعاب نقره ای ابعاد پرچم ۲۶×۱۸، طول میله: ۴۲ سانتی متر، ابعاد پایه: قطر ۱۱ سانتی متروزن پرچم به همراه پایه و میله: ۴۸۵ گرم خواهد بود.

 

سفارش پرچم تشریفات

یکی دیگر از خدمات مجموعه تولید اریکه پرچم ایرانیان سفارش پرچم تشریفات می باشد، این نوع پرچم ها را نیز می توانید ریشه دار سفارش دهید. پرچم های تشریفات ریشه دار روی پایه هائی عمودی قرار می گیرند که ابعاد بزرگی دارند. این نوع پرچم ها را اصولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده می کنند. رنگ ریشه پرچم ها را متناب با لوگوی روی پرچم سفارش داده می شود ریشه های پرچم در 12 رنگ مختلف تولید می شود. جنس پارچه پرچم از نوع ساتن مات آمریکائی و ساتن براق ۹ کیلوئی مات است.

 

ویژگی سفارش پرچم تشریفات

  قابلیت چاپ: دورو

✔  جنس پارچه: ساتن آمریکائی و ساتن ۹ کیلوئی

  نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی

✔  رنگ ریشه ها: ۱۲ رنگ متنوع

  ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰

طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر

✔  جنس پایه: چدن

 

 سفارش پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز را بر روی پایه های بلند در فضای باز قرار می دهند. جنس پارچه های مورد استفاده برای پرچم های اهتزاز ساتن می باشد، این نوع پارچه ها مقاومت بالایی در برابر باران و باد دارند. جهت سفارش پرچم اهتزاز یا سفارش پرچم ایستاده می توانید آن را به صورت عمودی و افقی در ابعاد متنوع با لوگو و آرم اختصاصی به مجموعه ما بسپارید. برای سفارشات تیراژ می توانید از پارچه های ژرسه که بسیار سبک بودن و ارزان تر هستند استفاده کنید.

 

ویژگی سفارش پرچم اهتزاز

  قابلیت چاپ: یکرو و دورو

جنس پرچم: ساتن و ژرسه

✔  بدون محدودیت رنگ و طرح

  نوع چاپ: سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت

✔  نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

 

سفارش پرچم ایران

تولید اختصاصی پرچم ایران از دیگر خدماتی است که توسط مرکز تولید پرچم ما انجام می شود. اریکه پرچم ایرانیان در زمینه سفارش انواع پرچم تشریفات ایران با ساتن درجه یک امریکایی جهت استفاده در شرکت ها و همایش ها و مراسمات خدمات خود را عرضه می کند.

 

مشخصات پرچم ایران

جنس پارچه : ساتن و جیر گلدوزی شده اعلا

رنگ ریشه : زرد خردلی (طلایی)

نوع پایه : چدنی شیری و خورشیدی

نوع چاپ : دو رو

زمان تحویل : فوری

 

سفارش پرچم محرم

با فرا رسیدم ماه محرم تب و تاب استفاده از پرچم جهت آماده ساری هیئت ها زیاد می شود، اریکه پرچم ایرانیان در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم های محرم نیز بهترین و با کیفیت ترین پرچم ها را ارائه می دهد، جهت سفارش از طریق تلفن های موجود در سایت اقدام کنید.

 

سفارش پرچم مذهبی

پرجم های مذبی در ابعاد متفاوتی توسط مجموعه ما تولید می شوند. به عنوان مثال به صورت نوار های طولانی با عرض بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر جهت استفاده در مراسمات مذهبی تولید می شود.

 

سفارش پرچم تبلیغاتی

برخی از شرکت ها و موسسات برای نشان دادن نحوه فعالیت کاری خود و همچنین برای تبلیغ محصولات خود در همایش ها و مراسم ها از پرچم های تبلیغاتی استفاده می کنند و بر روی این نوع پرچم ها لگو و یا آرم و یا هر موضوعی در خصوص فعالیت شرکت بر روی آن چاپ می کنند. در صورتی که می خواهید پرچم تبلیغاتی سفارش دهید می توانید با اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

 

قیمت سفارش پرچم

در صورتی که تمایل به سفارش انواع پرچم به صورت تیتراژ دارید جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید. قیمت پرچم ها بر اساس جنس پارچه ای که استفاده می کنند، ابعاد آن ریشه دوزی داشته باشد یا نه، چاپ بر روی پرچم به صورت تک رو یا دو رو باشد، با میله و پایه باشد یا بدونه پایه بسیار متفاوت است.

در اریکه پرچم، پرچم ها را با چه طرحی میتوان سفارش داد؟

مرکز تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان سازنده انواع پرچم های بزرگ و هواداری، سفارش تولید هرگونه پرچم با طرح های دلخواه توسط مشتریان گرامی را می پذیرد.

آیا در اریکه پرچم امکان تحویل سریع سفارش وجود دارد؟

اریکه پرچم ایرانیان یکی از فوری ترین تولید کننده پرچم و همچنین قویترین تولید کننده پرچم در ایران می باشد. از مهم ترین امکانات مجموعه ما تولید پرچم در کمترین زمان ممکن، می باشد.

اریکه پرچم چه خدماتی در زمینه پرچم ارائه میدهد؟

یکی از خدمات این مجموعه گرفتن سفارش انواع پرچم ها و تولید چاپ آن ها می باشد. سفارش پرچم هایی نظیر: سفارش پرچم رومیزی، سفارش پرچم تشریفات، سفارش پرچم اهتزار، سفارش پرچم محرم، سفارش پرچم ایران، سفارش پرچم استقلال و سفارش پرچم مذهبی در جنس های مختلف می باشد.

سفارش چاپ انواع پرچم با طرح های دلخواه و تحویل فوری

مرکز چاپ و فروش پرچم اریکه پرچم

 

جهت سفارش پرچم و مشاوره با ما تماس بگیرید

پرچم115
پرچم2202
پرچم202011

 

 

3/5 - (7 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *