پرچم تبلیغاتی

تولید پرچم و چاپ پرچم کلا به سه دسته پرچم های ملی ، پرچم های مذهبی و پرچم های تبلیغاتی تقسیم و عرضه می گردد. با توجه به اهمیت تبلیغات در بازار امروز می توان گفت که جز با اهمیت ترین امور ، تبلغیات به اشکال گوناگون جهت افزایش مشتریان گرامی می باشد، از این رو شرکت اریکه پرچم ایرانیان در تولید پرچم و چاپ پرچم به صورت فوری و تولید پرچم به صورت تیراژ و تکی برای امور تبلیغاتی شما عزیزان آماده همکاری می باشد. چاپ و تولید پرچم تبلیغاتی توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد به دلیل اینکه این مجموعه به صورت اختصاصی، با خودکفایی در تمام زمینه ها چاپ و تولید پرچم را انجام می دهد.

چاپ پرچم تبلیغاتی

یکی از فعالیت های مجموعه اریکه پرچم ایرانیان چاپ پرچم تبلیغاتی به جهت  معرفی محصول و یا فعالیت سازمان ها و شرکت برای تبلیغ برند خود می باشد. با این روش نه تنها محصول خود را تبلیغ کرده اند بلکه باعث افزایش در آمد نیز می شود.

 

ویژگی چاپ پرچم تبلیغاتی

 چاپ به صورت یک رو و یا دورو

جنس پارچه استفاده شده، ساتن مات آمریکائی یا ساتن ۹ کیلوئی

پایه پرچم از نوع پنجه شیری و خورشیدی

جنس پایه پرچم از چدن

ریشه ها در ۱۲ رنگ متنوع

ابعاد ۱۵۰×۹۰

طول پایه ۲۳۰ سانتی متر

انواع پرچم  تبلیغاتی

انواع پرچم های تبلیغاتی تولید شده در مجموعه اریکه پرچم ایرانیان شامل: پرچم های تبلیغاتی ساحلی، پرچم رومیزی تبلیغاتی، پرچم تشریفات تبلیغاتی، پرچم اهتزاز تبلیغاتی، پرچم های هواداری ، و ابر پرچم ها.

پرچم رومیزی تبلیغاتی

جنس پارچه در پرچم رومیزی در متریال ها مختلفی مانند جیر ، ساتن ، لمینت ، زانفیکس و… آماده تحویل می باشد. پرچم رومیزی به صورت دور لیزر و یا دور ریشه با توجه به سلیقه مشتریان گرامی تولید خواهد شد. لازم به ذکر است پرچم رومیزی تبلیغاتی از لحاظ جنس و نوع دوخت و سایز بسیار متنوع و گوناگون می باشد. انواع مختلف این نوع پرچم شامل: پرچم رومیزی دور ریشه ، پرچم رومیزی دور لیزر ، پرچم رومیزی تی که به صورت عمودی افراشته می شود، پرچم رومیزی میله خور، پرچم رومیزی پفکی .

 پرچم تشریفات تبلیغاتی

در پرچم تشریفات تبلیغاتی همانند پرچم رومیزی از پارچه هایی با جنس جیر ، ساتن ، لمینت ، زانفیکس جهت تولید استفاده می کنند. انواع مختلف این پرچم ها نظیر: پرچم های تبلیغاتی بدون ریشه، پرچم های تبلیغاتی دور ریشه ، پرچم های تبلیغاتی لمینت ، پرچم های تبلیغاتی زانفیکس خور ، پرچم های تبلیغاتی لیزری، پرچم های تبلیغاتی زری دوزی شده و… را می توان نام برد.

پرچم اهتزاز تبلیغاتی

تولید و چاپ پرچم های اهتزاز تبلیغاتی به صورت چاپ سیلک و سابلیمشن( دیجیتال) و اسیدی ( دیسپرس) انجام می گیرد. باید گفت که بیشتر پارچ های مصرفی در این نوع تولید ساتن و پلی استر ، فلامنت ، چلوار و تترون و.. می باشد.

پرچم های تبلیغاتی ساحلی

جنس پادر در پرچم تبلیغاتی ساحلی بیشتر از ساتن ، لمینت ، زانفیکس می باشد. و به صورت ایستاد در جهت تبلیغ برند در اطراف ساحل برفراشته می کنند.

سایر خدمات ارائه شده توسط مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان شامل:چاپ، فروش پرچم و تولید پرچم تشریفات، پرچم ایران، پرچم رومیزی، فروش ریشه پرچم و … می باشد.

پرچم113
پرچم11
پرچم101

انواع سایز در پرچم  تبلیغاتی

شایان ذکر است که انواع سایز در تولید پرچم های تبلیغاتی به دلیل مصارف گوناگون آن متغییر است، مانند:

۱. پرچم دستی ۲۰ در ۳۰

۲. پرچم دستی ۳۰در ۴۰

۳. پرچم تبلیغاتی ۵۰ در ۱۰۰

۴. پرچم تبلیغاتی ۷۰ در ۱۳۰

۵. پرچم تبلیغاتی ۹۰ در ۱۵۰

۶. پرچم تبلیغاتی ۱۲۰ در ۲۱۰

۷. پرچم تبلیغاتی ۱۰۰ در ۲۰۰ عمودی

۸. پرچم تبلیغاتی ۱۰۰ در ۳۰۰

این سایزها بسیار متنوع و گوناگون می باشند که بر اساس نیار و مصرف شرکت و یا موسسات اداری قابل سفارش می باشند.

تولید پرچم تبلیغاتی

با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه ها مجموعه اریکه پرچم ایرانیان پرچم های تبلیغاتی با کیفیتی را تولید می کند. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت شما مشتریان گران قدر می باشد. خدمات ارائه شده توسط ما، استفاده از پارچه های با کیفیت جهت افزایش عمربالای پرچم تبلغیاتی مشتری می باشد.

سفارش پرچم تبلیغاتی

جهت سفارش انواع پرچم های تبلیغاتی از طریق تلفن های موجود در سایت با این مجموعه تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به شما می باشند.

قیمت پرچم تبلیغاتی

قیمت پرچم تبلیغاتی بر اساس نوع پارچه، سایز و ابعاد پرچم، جنس و نوع پایه پرچم، یک رو و یا دو رو بودن پرچم، ریشه دوزی دور پرچم و نوع چاپ آن تعیین می گردد. جهت کسب اطلاع از قیمت می توانید با مجموعه اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

شرکت اریکه پرچم ایرانیان با تجربه بالا و سرعت و تحویل فوری برا مراسم ها و باز گشایی و تبلیغات برند و شرکت های شما آماده خدمتگزاری می باشد.

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با داشتن پرسنل و تجهیزات به روز و خودکفایی در همه امور تولید، افتخار این را دار می باشد که تولید و چاپ پرچم برند شرکت یا موسسه شما  و کلیه امور تبلیغاتی به صورت فوری و روزانه را انجام و با بهترین کیفت به مشتریان گرامی تحویل نماید.

 

انواع پرچم تبلیغاتی که در اریکه پرچم تولید می شود چیست؟

انواع پرچم های تبلیغاتی تولید شده در مجموعه اریکه پرچم ایرانیان شامل: پرچم های تبلیغاتی ساحلی، پرچم رومیزی تبلیغاتی، پرچم تشریفات تبلیغاتی، پرچم اهتزاز تبلیغاتی، پرچم های هواداری ، و ابر پرچم ها

جنس پرچم های تبلیغاتی به طور کلی از چیست؟

جنس پارچه در پرچم تبلیغاتی در متریال ها مختلفی مانند جیر ، ساتن و… آماده تحویل می باشد.

سایز های پرچم تبلیغاتی چقدر است؟

شایان ذکر است که انواع سایز در تولید پرچم های تبلیغاتی به دلیل مصارف گوناگون آن متغییر است. این سایزها بسیار متنوع و گوناگون می باشند که بر اساس نیار و مصرف شرکت و یا موسسات اداری قابل سفارش می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button