فروش پرچم مذهبی

پرچم های مذهبی از تنوع بسیار بالا و تفاوت های کلی از نظر جنس و اندازه و جهت استفاده برخوردار هستند. شرکت اریکه پرچم ایرانیان نیز با در نظر گرفتن سلیقه بازار و مشتریان سهمی در تولید و پخش پرچم مذهبی و ملزومات هیئت های مذهبی می پردازد. پرچم های مذهبی عمدتا در اعیاد و عزاداری ها بکار گرفته می شود.

انواع پرچم های مذهبی

از انواع کلی پرچم های مذهبی میتوان به، پرچم مذهبی لایه باز، پرچم مذهبی بزرگ، پرچم های مذهبی دستی، پرچم های مذهبی اهتزاز، کتیبه های افقی، کتیبه های عمودی ، کتل ها ، پلاکارد های مذهبی ، سیاهه ، پیشانی بند ،ریسه های مشکی و الوان، بازو بند ، لباس های عزاداری ، زنجیر ، طبل و … بسیاری دیگر از محصولات دیگر نام برد.

 

تولید پرچم مذهبی

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه ها پرچم های مذهبی با کیفیت بالا تولید می کنند. ابعاد و جنس پرچم ها بر اساس خواسته مشتری آماده سازی می شود. هدف این مرکز رضایت شما مشتریان عزیز است.

 

چاپ پرچم مذهبی

یکی دیگر از فعالیت های مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان چاپ پرچم مذهبی یا همان پرچم محرم می باشد. پرچم های مذهبی جدا از نوع جنس تولید شده به چند صورت کلی تولید و عرضه میگردد: چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن، به صورت نوشته با دست نوشته ، تیکه دوزی و گلدوزی ، زری دوزی با چرخهای دستی و ماشینی ، بافت با ماشین آلات زری بافت.

مطالعه کنید  پرچم های هواداری استقلال

فروش پرچم مذهبی

یکی از مراکز فروش پرچم محرم مجموعه اریکه پرچم ایرانیان است که از بهترین مراکز تولید پرچم در تمام نقاط تهران به شمار می آید، این مجموعه با بکارگیری بهترین دستگاه ها و استخدام بهترین نیروها خدمات با کیفیتی به مشتریان گران قدر خود عرضه می کند.

 

خرید پرچم عزاداری

اگر برای مراسم های عزاداری و هیئت ها نیاز مند پرچم عذاداری هستید جهت خرید می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید و پرچم محرم سفارش دهید. این مجموعه باتوجه به خواسته شما پرچم مورد نظر را آماده می کند.

 

فونت پرچم مذهبی

پرچم مذهبی  مناسب برای مراسم های محرم ، اربعین ، اعیاد شعبانیه ، رمضان ، شبهای قدر می باشد. بر روی این پرچم ها همیشه نوشته هایی متناسب با مراسم چاپ می شود، این نوشته ها با توجه به فونت های موجود در بازار به چاپ می رسند، فونت ها براساس سلیقه مشتری انتخاب و بر روی پرچم چاپ می شود.

 

جنس پرچمِ مذهبی

پارچه استفاده شده جهت تولید پرچم های مذهبی یا پرچم محرم بیشتر از جنس ساتن، جیر و یا مخمل می باشد.

قیمت پرچم مذهبی

اریکه پرچم ایرانیان بزرگترین مرکز تولید و چاپ پرچم براساس جنس پرچم ها، ابعاد، کیفیت پارچه، نوع پایه پرچم،  بزرگی و کوچکی پرچم ها، ریشه دار بودن یا نبودن پرچم قیمت پرچم ها را تعیین می کند. جهت اطلاع از قیمت پرچم محرم از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

مطالعه کنید  بررسی سایز انواع پرچم

 

لیست قیمت پرچم مذهبی

جهت اطلاع از قیمت های دقیق انواع پرچم مذهبی و محرم با شماره های درج شده ما در سایت تماس حاصل فرمایید، با توجه به ابعاد، جنس، طراحی و … قیمت انواع پرچم محرم و مذهبی متفاوت می باشد.

 

قیمت پرچم بزرگ محرم

چاپ پرچم مرحم با توجه به ابعاد، جنس پارچه و نوع چاپ پرچم قیمت های گوناگونی دارد. جهت خرید پرچم عزاداری و کسب اطلاعات دقیق از آخرین قیمت های فروش پرچم بزرگ محرم با شماره های ما در تماس باشید.

اریکه پرچم ایرانیان آماده خدمت رسانی به هیئت ها ، حسینیه ها، شهرداری و دهیاری ها و عزاداران حسینی در ماه محرم و اربعین جهت خرید پرچم هیئت می باشد.عمده ی کارهای مذهبی در دو ماه مبارک محرم و صفر و ایام اربعین انجام می گیرد. اریکه پرچم ایرانیان این افتخار را دارد در ایام محرم و اربعین با کار شبانه روزی سعی در سرویس دهی بیشتر  برای عزادارن و موکبان ابا عبدالله الحسین را دارد.

 

سفارش پرچم محرم در مرکز فروش پرچم محرم در تهران

در سالهای گذشته اریکه پرچم ایرانیان با عرضه و تولید بیش از ده ها میلیون پیشانیبند، پرچم های اهتزاز مذهبی، کتیبه، ابر پرچم های مذهبی و … شاید گوشه ای از توانمندی چاپ و تولید پرچم کشور عزیزمان را نشان داده باشد. جهت سفارش پرچم های محرم همین حالا با ما در اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید تا از تمامی قیمت ها و نحوه خرید از شما مطلع شوید.

سایر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه شامل: تولید پرچم های ریسه ای، تولید پرچم تبلیغاتی، انواع چاپ پرچم می باشد.

مطالعه کنید  ریشه پرچم

 

 

فونت پرچم عزاداری بهتر است چه فونتی باشد؟

پرچم مذهبی مناسب برای مراسم های مذهبی، اربعین ، اعیاد شعبانیه ، رمضان ، شبهای قدر می باشد. بر روی این پرچم ها همیشه نوشته هایی متناسب با مراسم چاپ می شود، این نوشته ها با توجه به فونت های موجود در بازار به چاپ می رسند، فونت ها براساس سلیقه مشتری انتخاب و بر روی پرچم چاپ می شود.

پرچم های مذهبی به چند صورت تولید میشوند؟

پرچم های مذهبی جدا از نوع جنس تولید شده به چند صورت کلی تولید و عرضه میگردد: چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن، به صورت نوشته ، تیکه دوزی و گلدوزی ، زری دوزی با چرخهای دستی و ماشینی ، بافت با ماشین آلات زری بافت.

قیمت پرچم بزرگ مذهبی چقدر است؟

چاپ پرچم مذهبی با توجه به ابعاد، جنس پارچه و نوع چاپ پرچم قیمت های گوناگونی دارد. جهت خرید پرچم عزاداری و کسب اطلاعات دقیق از آخرین قیمت های فروش پرچم بزرگ مذهبی با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button