پرچم رومیزی

پرچم ها جهت نمایش دادن آرم و لوگوی یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از شرکت ها قرار دادن پرچم روی میز کارکنان بسیار مرسوم است، این کار باعث زیبایی میز کار می شود و حس اعتماد بالایی به کارمندان شرکت القا می کند. پرچم های رومیزی یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه دیگران به لوگو، برند و یا یک رویداد مهم است. این پرچم ها علاوه بر اینکه جنبه تزیینی دارند برای کار های تبلیغاتی نیز استفاده می شوند.

از پرچم های رومیزی در بسیاری از همایش ها و سمینار ها برای قرار دادن بر روی میز ها استفاده می کنند. ساخت پرچم رومیزی و پایه های آن را بسته به نظر مشتری با میله یا پایه سنگی یا پایه استیل ارائه می دهد. اریکه پرچم ایرانیان ، در چاپ انواع پرچم به صورت تک و عمده با استفاده از ساتن مات اعلاء و ریشه دوبل بهترین پرچم های رومیزی را به مشتریان خود عرضه می کند.

 کیفیت پارچه تاثیر زیادی در طراحی پرچم مورد نظر دارد. و در آخر عامل تاثیر گذار پایه پرچم رومیزی است که با توجه با سلیقه و عملکرد پرچم انتخاب می شود.

 

کاربرد پرچم رومیزی

از کاربرد های پرچم های رومیزی به نمایش گذاشتن اقتدار، آرم و لوگوی یک شرکت می باشد همچنین از پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها نیز استفاده می کنند. قرار دادن پرچم با طرح لوگوی مخصوص هر شرکت بر روی تمام میز کارمندان می تواند این اقتدار را به نمایش در آورد. این روش در شرکت ها و ادارات مرسوم است. در صورتی که می خواهید به سفارش پرچم رومیزی با طراحی و لگوی شرکتتان بپردازید، می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید.

 

انواع پرچم های رومیزی

 • پرچم ایران رومیزی 
 •  پرچم شرکت رومیزی 
 •  پرچم رومیزی سپاه
 • پرچم رومیزی کشورها
 •  پرچم تبلیغاتی رومیزی
 •  پرچم رومیزی آلمانی
 • پرچم رومیزی استقلال

 

 ویژگی های چاپ پرچم رومیزی

 •  چاپ یکرو و دو رو
 •  پرچم از جنس ساتن مات درجه یک
 •  ریشه پرچم ها به صورت دوبل می باشد.
 •  ابعاد پرچم  ۲۹× ۱۹
 •  ۴۲ سانتی متر طول میله
 •  ۹.۵ سانتی متر ابعاد پایه قطر
 • ۴۸۵ گرم وزن پرچم به همراه پایه و میله
 •  پایه های پرچم از جنس سنگی یا استیل است.
 •  جنس میله پرچم، آهنی با لعاب نقره ای می باشد.
 •  سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی رنگ های  موجود برای ریشه پرچم

 

سایز پرچم رومیزی

ابعاد پرچم رومیزی با توجه به ابعاد استاندارد آن مشخص می باشد.

 •  ابعاد پرچم  26×۱۸
 •  ۴۲ سانتی متر طول میله
 • قطر ۱۱ سانتی متر برای ابعاد پایه
 • ۴۸۵ گرم وزن پرچم به همراه پایه و میله

 

جنس پرچم های رومیزی

پارچه ای که برای تولید انواع  پرچم به کار برده می شود باید از نوع ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا پارچه سوپر یا براق باشد. پارچه های مخمل جیر گلدوزی شده و ساتن برای پرچم های تشریفاتی مناسب هستند و پارچه های ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا پارچه سوپر یا براق بیشتر برای پرچم های رومیزی مناسب هستند.

 

پایه پرچم رومیزی

مشخصات پایه پرچم های رومیزی استیل عبارتند از:

 •  جنس پایه : استیل
 •  جنس میله: فلزی
 •  روکش: نیکل و کروم
 •  ارتفاع: تا 2 متر و 40 سانتی متر

انواع دیگری از پایه پرچم رومیزی نیز در وجود دارد که شامل پایه پرچم سنگی،پایه پرچم پلکسی،پایه پرچم پنجه شیری و …..انتخاب مناسب ترین پایه با توجه به نوع پرچم تاثیری زیادی در زیبایی و چشمگیری پرچم رومیزی خواهد داشت.

 

نصب پرچم رومیزی

قبل از نصب بهتر است بدانید که اندازه این پرچم ها 20 در 30 سانتی متر بوده و در جنس های ساتن درجه یک و دو، ساتن براق یا مات و یا حتی جیر تولید می شود. راه نصب کردن پرچم رومیزی خیلی پیچیده نبوده و می توانید در ادامه این مطلب، با یادگیری آسان طرز نصب را در محل خود اقدام نمایید

 

نحوه بستن پرچم رومیزی

دو عدد حفره در میله پرچم قرار دارد. دو بندینک در قسمت بالا و پایین پرچم وجود دارد. حال نحوه بستن پرچم رومیزی به این صورت است که بندینکی که در قسمت بالا قرار گرفته از حفره بالا و بندینکی که در پایین قرار گرفته در قسمت از حفره پایینی عبور داده و ان ها را بهم گره میزنیم.

نحوه بستن پرچم نیاز به تبحر دارد چرا که اگر این کار به درستی انجام نشود خوانایی و زیبایی خود را از دست می دهد. پس بهتر است این امر را به دست کارشناسان مجموعه اریکه پرچم بسپارید.

هدف اصلی اریکه پرچم جلب رضایت مشتریان است، خدمات ارائه شده توسط این مرکز نظیر: تولید و چاپ پرچم ، چاپ پرچم فوری، چاپ پرچم سفارشی، پرچم رومیزی قوه قضاییه، پرچم رومیزی تبلیغاتی با توجه به سلیقه و خواسته مشتریان می باشد.

طراحی پرچم رومیزی

مراکز دولتی و خصوصی، کارخانجات، و تمام مکان هایی که نیازمند پرچم های رومیزی جهت برگزاری رویدادها و مراسمات خاص فرهنگی و یا مذهبی و تبلیغ فعالیت خود هستند می توانند متناسب با نیازشان تهیه کنند.

توجه داشته باشید که طرح ها باید ساده باشند تا توسط تمام مردم قابل فهم و درک باشد، همچنین می توانید علاوه بر طرح ساده از متن نیز بر روی پرچم استفاده نمایید تا در نگاه اول مفهوم را به بینندگان خود برساند. متن ها باید کوتاه و مختصر باشند و پیام را به طور واضح به بیننده برسانند.

 اریکه پرچم ایرانیان این پرچم ها را توسط عده ای از طراحان حرفه ای آماده می کنند. طرح های موجود بر روی پرچم توسط گرافیستان به صورت خلاقانه طراحی می شود.

انواع چاپ روی پرچم رومیزی

نوع چاپ تاثیر فراوانی بر زیبایی و چشمگیر بودن پرچم دارد. به همین دلیل اکثر شرکت ها و سازمان ها به روش و نوع چاپ روی پرچم اهمیت زیادی می دهند.زیرا پرچم مورد نظر نیاز به ماندگاری و دوام در طول سالیان طولانی را دارد.انواع چاپ پرچم عبارتند از:چاپ لیزری،چاپ لمینیت،چاپ ساتن و انواع دیگری از چاپ پرچم می باشد.

 

پرچم رومیزی ایران

چاپ پرچم های رومیزی ایران، بیشتر برای مراسم ها و تشریفات برروی میز ها سفارش می دهند. عوامل مختلفی در قیمت پرچم ایران رومیزی و قیمت پرچم رومیزی کشورها تاثیر دارد مانند: نوع پارچه ، اندازه و ابعاد ،نوع چاپ، کیفیت پارچه، نوع پایه پرچم بستگی دارد. اریکه پرچم ایرانیان بهترین پرچم ها را تولید و به دست مشتریان عزیز می رساند.

 

پرچم رومیزی تشریفات

پرچم های رومیزی تشریفات جزئی جدایی ناپذیر از شرکت ها می باشد. از این رو رنگ و طرح این مدل پرچم باید با رنگ و طرح سایر اجزای موجود در شرکت هخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر رنگ سازمانی شرکت شما زرد است، باید از همین رنگ در پرچم تشریفاتی رومیزی تان هم استفاده کنید.

 

پرچم های رومیزی کشورها

در مراسم ها و تشریفات بین المللی استفاده از پرچم کشور ها مرسوم می باشد، پرچم های رومیزی کشورها را بر روی میز کنفرانس قرار می دهند و هر پرچم نشان دهنده کشوری می باشد که در مراسم شرکت کرده است.در صورتی که قصد خرید پرچم رومیزی کشورها را دارید می توانید با کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

 

پرچم های رومیزی تبلیغاتی

پرچم های تبلیغات نقش مهمی در فعالیت شرکت ها دارند. با کمک این پرچم ها می توان نشان داد که در چه زمینه هایی هر شرکتی فعالیت خود را انجام می دهد، هر شرکتی می تواند برای میز کارمندان خود و یا در مراسمات خود از پرچم های رومیزی تبلیغاتی استفاده نماید. برای محاسبه قیمت پرچم رومیزی تبلیغاتی به عوامل زیادی بستگی دارد اگر چنان چه قصد خرید اینترنتی پرچم رومیزی را دارید می توانید با پشتیبانی چاپ اریکه در تماس باشید.

 

پرچم های رومیزی شرکت

در شرکت ها و موسسات مختلفی برای نشان دادن فعالیت شرکت و یا نشان دادن محصولی که به فروش می رسانند از پرچم های رومیزی بر روی میز کارمندان استفاده می نماییند.

چاپ پرچم های رومیزی سپاه

سازمان سپاه برای نشان دادن لگو و پرچم خود در سازمان های دولتی و مراکز وابسته به سپاه از پرچم مخصوص به خود استفاده می کنند.

چاپ پرچم رومیزی لیزری

چاپ پرچم رومیزی لیزری یکی از انواع روش های چاپ پرچم می‌باشد که طرفداران زیادی دارد زیرا در این نوع روش چاپ ، پرچم بدون ریشه است و همین امر موجب توجه بیشتر مخاطب به لوگو یا نماد پرچم می‌شود. قیمت این نوع پرچم های رومیزی متفاوت است و باتوجه به نوع پایه آن تعیین میگردد .شما می توانید برای سفارش پرچم رومیزی لیزری با مشاورین اریکه پرچم ایرانیان در ارتباط باشید.

چاپ پرچم رومیزی ریشه دار

ریشه دار بودن پرچم باعث شده جلوه خاصی به معرفی کسب و کار شما بخشد و همین امر باعث شده یکی از پرطرفدارترین نوع پرچم در بازار باشد. ریشه های پرچم در رنگها مختلفی از قبیل مشکی، سفید، طلایی، سبز و … تولید می شوند . این نکته را نیز باید بدانید که معمولا پرچم رومیزی ریشه دار را در میله استیل و پایه سنگی به فروش می رسانند.

 

چاپ پرچم رومیزی لمینت

این نوع از پرچم رومیزی ایستایی خیلی خوبی نسبت به دیگر انواع دارد زیرا در پشت پرچم یک ورق طلق قرار گرفته و مانع از افتادگی آن می شود. پایه پرچم رومیزی لمینت معمولا از جنس برنجی است که نمای خاص و فوقالعاده ای را به آن می بخشد. یکی دیگر از بهترین ویژگی های این محصول این است که در هر رنگی قابلیت چاپ و تولید را دارند.

 

چاپ پرچم رومیزی ال

این مدل از پرچم رومیزی که به تازگی وارد بازار شده است و یکی از جدیدترین سبک های آن است . نمای این نوع از پرچم رومیزی به شکل L (ال انگلیسی) است و پایه آن معمولا از جنس استیل است.

 

چاپ پرچم رومیزی تی ( T )

پرچم رومیزی مدل t، به علت آنکه دو پرچم از بالا به پایین از میله ها آویزان شده اند و شکلی همانند T (تی انگلیسی) را به وجود آورده اند، به همین علت به پرچم رومیزی t معروف است. مهمترین ویژگی این نوع از پرچم این است که قابلیت چاپ لوگوی برند را در هر دو پرچم وجود دارد. این پرچم نیز یکی از مدرنترین مدل های پرچم  است.

چاپ پرچم رومیزی اروپایی

یکی دیگر از نمونه های جذاب پرچم سبک اروپایی است. این مدل با برش مثلثی در قسمت پایینی پارچه پرچم جلوه خاصی به آن می بخشد. در تولید و چاپ پرچم هیچ گونه محدودیت برای به کاررفتن رنگی در پرچم ندارد و بهتر است پایه پرچم اروپایی رومیزی استیل باشد تا بهترین نمای خود را به نمایش بگذارد.

 

چاپ پرچم رومیزی شیر و خورشید

پرچم شیر و خورشید روی میز قبل از انقلاب اسلامی در ایران نماد ملی محسوب می شد و بعد از انقلاب به جای این نماد کلمه الله به پرچم اضافه شد. در دوره های مختلف تاریخ از این نماد با معانی مختلفی یاد شده است. لازم به ذکر است که شیر و خورشید از ابتدا یک علامت نجومی و سپس علامت حکومتی نبودند، اما با گذشت زمان به این موضوع تبدیل شد.

 

 

مرکز فروش پرچم رومیزی در تهران

پرچم رومیزی استقلال

اریکه پرچم ایرانیان یکی از مراکز چاپ پرچم در ایران می باشد این مرکز پرچم هایی با کیفیت بالا تولید می کند. این مجموعه با استفاده از روش های جدید و نوین و استخدام پرسنل مجرب و استفاده از جنس مرغوب، بهترین پرچم ها را تولید می کند و در زمینه های تولید و چاپ پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزاز فعالیت دارد.

اریکه پرچم ایرانیان یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه  تولید و چاپ پرچم رومیزی و دیگر انواع آن می باشد. مدیران عزیزی که می خواهند برای مجموعه خود پرچم تهیه نماییند می توانند با ما تماس بگیرند و با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنند .کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان پس از ارائه مشاوره در زمینه  چاپ پرچم رومیزی، باکیفیت ترین خدمات چاپ را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

خرید پرچم رومیزی در تهران

اریکه پرچم ایرانیان یکی فعال ترین و قدیمی ترین مراکز تولید و چاپ پرچم رومیزی در شهر تهران می باشد. این مرکز با بهره مندی از مدرن ترین دستگاه های چاپ و نیروهای متخصص و کاربلد، آمادگی کاملی جهت ارائه خدمات به سازمان ها ونهادهای دولتی و غیر دولتی در شهر تهران دارد.

لازم است بدانید مجموعه چاپ اریکه نمونه پرچم رومیزی های خود را در قالب موکاپ که جلوه طبیعی دارد نشان می دهد تا تصور بهتری از سفارش خود بعد از چاپ داشته باشید.

 

سفارش پرچم رومیزی

زمانی که پرچم رومیزی سفارش می دهید مجموعه اریکه پرچم ایرانیان پرچم ها را به همراه میله، پایه سنگی و یا پایه استیل ارائه می دهد البته انتخاب نوع و مدل پایه و جنس میله بر عهده خود مشتری می باشد و بر اساس خواسته مشتری تحویل داده می شود.

در صورتی که پرچم خود را از مجموعه  اریکه پرچم ایرانیان سفارش دهید این پرچم دارای ویژگی هایی شامل: چاپ بر روی پرچم به صورت یکرو و دورو می باشد، جنس پرچم ها از پارچه ساتن مات درجه یک خواهد بود، ریشه دوزی پرچم به صورت دوبل انجام می شود جنس پایه پرچم سنگی یا استیل می باشد. جنس میله پرچم ها از نوع آهنی با لعاب نقره ای خواهد بود رنگ ریشه های پرچم سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی می باشد. ابعاد پرچم ۲۹×۱۹ و طول میله پرچم ۴۲ سانتی متر و وزن پرچم به همراه پایه و میله۴۸۵ گرم خواهد بود.

 

سفارش پرچم رومیزی با طرح دلخواه

یکی از اقدامات لازم برای بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی استفاده و به کاربردن پرچم با طرح دلخواه است. هر شرکت یا اداره می تواند، پرچمی با طراحی لگو خود، در رنگ های یکسان چاپ کنند. تا بر روی میز تمام کارمندان شرکت یا سازمان قرار دهند. پرچم های  رومیزی اختصاصی با طرح دلخواه بهتر است از جنس ساتن درجه یک باشد. در ضمن بر روی پرچم باید لگوی مورد نظر درج شود.

اریکه پرچم ایرانیان در زمینه طراحی انواع طراح ها و در ابعاد پرچم رو میزی بسیار حرفه ای عمل می کند شما عزیزان هر طرحی را که مدنظر دارید تا بر روی پرچمتان ایجاد شود، مجموعه ما در کمترین زمان ممکن آن را به شما تحویل می دهد. این مجموعه سعی دارد بهترین و باکیفیت ترین کار را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

 

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی می تواند به موارد زیادی بستگی داشته باشد. با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها در بازار امکان اینکه یک قیمت دقیق ارائه دهیم وجود ندارد اما شما می توانید با دانستن عناصر تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم های رومیزی یک بر آورد کلی از قیمت آن داشته باشید. شما می توانید برای اطلاع از به روز ترین قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره با کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی از اجزای تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم های رومیزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابعاد
 • جنس پارچه
 • نوع چاپ
 • تیراژ مورد نظر
 • و…

 

قیمت چاپ پرچم رومیزی

برای محاسبه قیمت ابتدا باید بدانیم کدام نوع از پرچم و در چه سایز و اندازه ای انتخاب و سفارش می دهیم تا در نهایت به کل هزینه برسیم.

 

قیمت پایه پرچم رومیزی

برای محاسبه قیمت پایه پرچم به جنس پایه، نوع رنگ آن و عوامل دیگری بستگی دارد جهت اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با شماره تلفن های های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

مشخصات چاپ پرچم های رومیزی تولیدی اریکه پرچم ایرانیان

[/vc_message]

ابعاد:

گوناگون

جنس:

ساتن مات، ساتن براق، جیر، ژرسه، پلی استر

چاپ:

سیلک، دیجیتال

ریشه:

بدون ریشه، ریشه دار

 

برخی از نمونه کارهای پرچم رومیزی اریکه پرچم ایرانیان

پرچم2202
پرچم2054
پرچم رومیزی
تولید پرچم رومیزی
پرچم رومیزی
پرچم رومیزی ایران
پرچم-رومیزی
پرچم رومیزی ملل

 

سوالات متداول درباره پرچم های رومیزی

جنس پرچم های رومیزی از چیست؟

پارچه ای که برای تولید انواع پرچم به کار برده می شود باید از نوع ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا ساتن براق باشد.

استفاده از پرچم رومیزی لیزری چه مزیتی دارد و تفاوت آن با بقیه ی پرچم ها چیست؟

پرچم های رومیزی لیزری بدون ریشه و زیبایی بیشتری نسبت به سایر پرچم ها دارند به همین دلیل اگر به دنبال پرچمی زیبا با پرستیژ بالاتری هستید پرچم رومیزی لیزری را به شما پیشنهاد می کنیم. پایه و میله پرچم از جنس استیل و سنگ بسیار مدرن است. اگر می خواهید شما به عنوان یک برند، لاکچری دیده شوید، اریکه پرچم به شما پیشنهاد می کند از پرچم های رومیزی لیزری استفاده کنید.

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

قیمت پرچم رومیزی با توجه به ابعاد، جنس پارچه، نوع ریشه، نوع چاپ و دیگر موارد متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های انواع پرچم رومیزی و قیمت چاپ پرچم رومیزی شما می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته و ضمن مشاوره از قیمت های ما مطلع گردید.

5/5 - (5 امتیاز)

۱۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button