به اریکه پرچم خوش آمدید

 

تولید و چاپ پرچم رومیزی یکی از خدمات مجموعه اریکه پرچم ایرانیان است که با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می رسد. برخی از کاربرد های ویژه پرچم رومیزی شامل:

 

کاربرد پرچم رومیزی

 • نمایش گذاشتن اقتدار، آرم و لوگوی یک شرکت
 • استفاده در همایش ها و سمینار ها
 • استفاده برای کارهای تبلیغاتی
 • ایجاد زیبایی در محل کار

 

مشخصات انواع پرچم های رومیزی در اریکه پرچم ایرانیان

 

1. پرچم رومیزی لمینت لبه لیزری

 

 جنس پرچم لیزری رومیزی

ساتن 

 ابعاد پرچم لیزری رومیزی 

30×20 cm

ریشه پرچم لیزری رومیزی

غیر قابل استفاده

جنس پایه پرچم لیزری رومیزی

استیل و سنگی

نوع چاپ استفاده شده برای پرچم لیزری رومیزی

سابلیمیشن

چگونگی چاپ

به صورت یک رو و دو رو

طول میله پرچم رومیزی لیزری

42 سانتی متر

وزن پرچم به همراه پایه و میله

455 g

 

چاپ پرچم رومیزی لیزری یکی از انواع روش های چاپ پرچم می‌باشد که طرفداران زیادی دارد زیرا در این نوع روش چاپ ، پرچم بدون ریشه است و همین امر موجب توجه بیشتر مخاطب به لوگو یا نماد پرچم می‌شود. قیمت این نوع پرچم های رومیزی متفاوت است و باتوجه به نوع پایه آن تعیین میگردد .شما می توانید برای سفارش پرچم رومیزی لیزری با مشاورین اریکه پرچم ایرانیان در ارتباط باشید.

نکته ای که برای خرید پرچم رومیزی لیزری وجود دارد این است که با وجود امکان چاپ دو رو اما بهتر است چاپ تک رو انجام شود. همچنین شستشو به راحتی انجام می شود بدون آنکه اندازه آن تغییر کند.

 

مدل پرچم رومیزی لمینت لبه لیزری

قیمت

خرید پرچم بدون پایه

78 هزار تومان
قیمت پایه سنگی

40 هزار تومان

قیمت پایه استیل تک میله

69 هزار تومان
قیمت پایه استیل دو میله

87 هزار تومان

قیمت پایه استیل سه میله

100 هزار تومان

 

۲. پرچم رومیزی لمینت ریشه دار

 

 جنس پرچم ریشه دار رومیزی

ساتن 

 ابعاد پرچم ریشه دار رومیزی

30×20 cm

ریشه پرچم ریشه دار رومیزی

دو لایه

جنس پایه پرچم ریشه دار رومیزی

استیل و سنگی

نوع چاپ پرچم ریشه دار رومیزی

سابلیمیشن

نوع چاپ پرچم ریشه دارر ومیزی

به صورت یک رو و دو رو

طول میله پرچم ریشه دار رومیزی 

۴۲ سانتی متر

وزن پرچم با پایه و میله

۴۸۵ گرم

 

ریشه دار بودن پرچم باعث شده جلوه خاصی به معرفی کسب و کار شما بخشد و همین امر باعث شده یکی از پرطرفدارترین نوع پرچم در بازار باشد. ریشه های پرچم در رنگهای مختلفی از قبیل مشکی، سفید، طلایی، سبز و … تولید می شوند . این نکته را نیز باید بدانید که معمولا پرچم رومیزی ریشه دار را در میله استیل و پایه سنگی به فروش می رسانند.

 

مدل پرچم رومیزی لمینت با ریشه

قیمت

خرید پرچم بدون پایه

78 هزار تومان
قیمت پایه سنگی

40 هزار تومان

قیمت پایه استیل تک میله

69 هزار تومان
قیمت پایه استیل دو میله

87 هزار تومان

قیمت پایه استیل سه میله

100 هزار تومان

 

3. پرچم رومیزی (L)

 

 جنس پارچه پرچم رومیزی ال 

ساتن 

 ابعاد پرچم ال رومیزی

۲۸×۹ سانتیمتر

ریشه پرچم ال رومیزی

غیر قابل استفاده

جنس پایه پرچم ال رومیزی

جنس استیل نقره ای

روش چاپ پرچم ال رومیزی 

سابلیمیشن

نوع چاپ پرچم ال رومیزی 

دو رو

اندازه طول میله پرچم ال رومیزی

۳۵ سانتی متر

ابعاد پایه پرچم ال رومیزی 

قطر ۶ سانتی متر

 

این مدل از پرچم رومیزی که به تازگی وارد بازار شده است و برای تبلیغات برند ابزار جالبی است. این نوع از پرچم رومیزی به شکل L (ال انگلیسی) است و پایه آن معمولا از جنس استیل است. قیمت پرچم ال شکل رومیزی به دلیل آنکه فقط یک سمت آن پرچم قرار می گیرد، قیمت کمتری دارد.

 

مدل پرچم رومیزی ال

هزینه سفارش

خرید پرچم بدون پایه

42 هزار تومان

قیمت پایه

56 هزار تومان

جمعا: 82 هزار تومان

 

 

4. پرچم رومیزی تی (T)

 

 جنس پارچه پرچم تی رومیزی

ساتن 

 ابعاد پرچم تی رومیزی 

۲۸×۹ سانتیمتر

وضعیت ریشه پرچم تی رومیزی

ندارد

جنس پایه پرچم تی رومیزی

جنس استیل لعاب نقره ای

روش چاپ پرچم تی رومیزی

سابلیمیشن

امکان چاپ پرچم تی رومیزی

دو رو

طول میله پرچم تی رومیزی

۳۵ سانتیمتر

ابعاد پایه پرچم تی رومیزی

قطر ۶ سانتیمتر

 

 

پرچم رومیزی مدل t، به علت آنکه دو پرچم از بالا به پایین از میله ها آویزان شده اند و شکلی همانند T (تی انگلیسی) را به وجود آورده اند، به پرچم رومیزی t معروف است. مهمترین ویژگی این نوع از پرچم این است که قابلیت چاپ لوگوی برند را در هر دو پرچم وجود دارد. این پرچم نیز یکی از مدرن ترین مدل های پرچم  است. پرچم های تی بهم چسبیده هستند که روی پایه به صورت جفت نصب میشوند.

 

مدل پرچم رومیزی تی

هزینه سفارش

خرید پرچم بدون پایه

42 هزار تومان

قیمت پایه

56 هزار تومان 

جمعا: ۱۱۷ هزار تومان 

 

برخی از نمونه کارهای پرچم رومیزی اریکه پرچم ایرانیان

 

پرچم رومیزی مخمل

 

مدل پرچم رومیزی مخمل و کفه گرانول

هزینه سفارش

خرید پرچم رومیزی مخمل

115 هزار تومان

کفه گرانول

300 هزار تومان

 

با انواع پرچم رومیزی

وقتی پرچم های رومیزی چاپ می شوند و به مرحله تولید می رسند، می توان نوع و مدل آن ها را انتخاب کرد. در ادامه به بررسی انواع پرچم رومیزی می پردازیم:

پرچم رومیزی با ریشه

یکی از اصلی ترین پرچم در بین محصولات پرچم های رومیزی، پرچم رومیزی ریشه دار است. به این شکل که دور تا دور پرچم ساتن رومیزی را ریشه می دوزند و فرم و ظاهر رسمی به آن می بخشند.

زمانی که شما از لوگوی خود روی پرچم استفاده می کنید، می توانید رنگ ریشه آن را مطابق با رنگ لوگوی شرکت یا سازمان خود انتخاب کنید که ظاهری شیک به میز کار مدیر و کارکنان این شرکت می بخشد.

چاپ پرچم رومیزی لیزری

آشنایی با انواع پرچم رومیزی

این پرچم یکی از شیک ترین و بروزترین پرچم است که به خاطر ظاهر منحصر به فرد محبوبیت به دست آورده است. در طراحی پرچم رومیزی لیزری به جای دوخت پرچم با کمک دستگاه های برش لیزری به لبه ها آن برش می دهند و به این شکل لبه های پرچم به یکدیگری چسبانده می شود. لبه پرچم های رومیزی لیزری به شکلی است که امکان پارگی و جدا شدن در آن ها را به حداقل می رساند.

پرچم های لیزری امکان چاپ دو را هم دارند. اما ما در مرکز تخصصی چاپ چاپ یک رو را توصیه می کنیم چون ممکن است در رنگ های تیره از سمت دیگر پرچم به شکل یک هاله دیده شود و این ظاهر پرچم را خراب می کند.

چاپ پرچم رومیزی لمینت

یکی از خوش فرم ترین پرچم های رومیزی و پرچم های موجود در جهان به شمار می رود. پرچم رومیزی لمینت هم به شکل بدون ریشه و هم ریشه دار قابل سفارش است. یکی از ویژگی های این پرچم رومیزی اداری این است که در پشت آن یک طلقی قرار می گیرد که ایستایی فوق العاده ای به آن می بخشد و همین باعث زیباتر و خوش فرم دیده شدن پرچم رومیزی پارچه ای می شود و جلوه ای عالی به شرکت یا سازمان شما می دهد.

پرچم رومیزی ایران

 چاپ پرچم رومیزی با نماد جمهوری اسلامی ایران با استفاده از پارچه ساتن درجه یک آمریکایی یا پارچه جیر گل دوزی شده اعلا صورت می گیرد. از این پرچم می توان در بسیاری از مراسم های مختلف و همایش ها استفاده تبلیغاتی کرد. چاپ انواع پرچم رومیزی به شکل تمپلات و تمام رنگ است و پایه شیک و شکیل ارائه می شود.

پرچم رومیزی ال

یکی دیگر از انواع پرچم های رومیزی به شمار می رود که با استفاده از دستگاه برش لیزر تولید می شود. این پرچم ابعاد متفاوتی دارد و نوع قرارگیری آن به شکلی است که از نظر دید سایرین لوگو یا طراحی نقش بسته روی آن بسیار خواناتر از سایر پرچم های رومیزی است که پایه پرچم آن به شکل حرف انگلیسی L می باشد.

پرچم رومیزی تی

پرچم رومیزی تی هم مانند پرچم رومیزی ال است با این تفاوت که چاپ این پرچم به شکل چاپ دو طرفه است. در واقع شکل ظاهری پرچم رومیزی تی به شکل حرف انگلیسی T می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد پرچم رومیزی تی این است که با در معرض دید بودن تمام ابعاد این پرچم، می توان از دو طرف آن هم استفاده کرد.

پرچم رومیزی یادبود

یکی دیگر از نمونه های پرچم رومیزی است که ابعاد آن به اندازه پرچم رومیزی ریشه دارد است با این تفاوت که به شکل گرد یا حروف وی ساخته می شود.

جنس پرچم های رومیزی

 • پارچه های ساتن آمریکایی مات
 • جیر
 • پارچه های براق
 • مخمل
 • پارچه سوپر

مشخصات پایه پرچم رومیزی

مشخصات پایه پرچم رومیزی عبارتند از:

 •  جنس پایه : استیل
 •  جنس میله: فلزی
 •  روکش: نیکل و کروم
 •  ارتفاع: تا 2 متر و 40 سانتی متر

انواع پایه پرچم رومیزی

 • پایه پرچم سنگ طبیعی
 • پایه پرچم سنگ قالبی
 • پایه پرچم استیل

انتخاب مناسب ترین پایه با توجه به نوع پرچم تاثیری زیادی در زیبایی و چشمگیری پرچم رومیزی خواهد داشت.

انواع چاپ روی پرچم رومیزی

1- چاپ قالبی :

طرحی است که با تراشیدن طرح روی چوب انجام می شود. به این صورت که طرح دلخواه را بروی چوب تراش میدهند و قالب به دست آمده را رنگ میزنند و در محل مورد نظر نصب می شود.

2- چاپ استنسیل :

یک ورق از جنس فلزات یا موادی مانند پلاستیک است که طرح را روی آن برش زده و سپس روی پارچه قرار میدهند این طرح نیز مانند طرح قالبی ظرافت کافی را ندارد.

3- چاپ باتیک :

در این نوع چاپ از قلم مخصوصی استفاده می شود و مناسب پارچه های تزیینی و گران قیمت است و بیشتر جنبه هنری دارد.

4- چاپ حرارتی :

یکی از بهترین روش های چاپ، چاپ حرارتی است. بنای کار بر اساس تصعید مواد بوده و با این کار جوهر از کاغذ مخصوص به جنس منتقل می شود. کیفیت چاپ بسیار بالا بوده و بعد از چاپ طرح پاک نخواهد شد و سطوح چاپ شده نیز قابل شستشو هستند.

5- چاپ سیلک :

شابلون به واحد آماده سازی جهت چاپ تحویل داده می شود که آنها در این مرحله ایرادات شابلون را بر طرف کرده و آماده چاپ می کنند و به واحد چاپ تحویل می دهند. رنگ ها نیز به صورت کاملا حرفه ای آماده شده و بر روی کار ریخته می شوند.

6- چاپ دیجیتال :

 از طریق آن یک عکس را بدون محدودیت به مرحله اجرا درمی آورند. این روش کمترین اتلاف وقت را نیز دارا هست. برای خرید پرچم تبلیغاتی رومیزی با کیفیت چاپ عالی میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

نحوه بستن پرچم رومیزی

نصب پرچم رومیزی به این صورت است که دو عدد حفره در میله پرچم قرار دارد. دو بندینک در قسمت بالا و پایین پرچم وجود دارد. حال بندینکی که در قسمت بالا قرار گرفته از حفره بالا و بندینکی که در پایین قرار گرفته در قسمت از حفره پایینی عبور داده و ان ها را بهم گره میزنیم.

نحوه نصب پرچم رومیزی به خصوص پرچم تی شکل رومیزی نیاز به تبحر دارد چرا که اگر این کار به درستی انجام نشود خوانایی و زیبایی خود را از دست می دهد. پس بهتر است این امر را به دست کارشناسان مجموعه اریکه پرچم بسپارید. برای سفارش پرچم با طرح دلخواه با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

طراحی پرچم رومیزی

توجه داشته باشید که طرح ها باید ساده باشند تا توسط تمام مردم قابل فهم و درک باشد، همچنین می توانید علاوه بر طرح ساده از متن نیز بر روی پرچم استفاده نمایید تا در نگاه اول مفهوم را به بینندگان خود برساند. متن ها باید کوتاه و مختصر باشند و پیام را به طور واضح به بیننده برسانند.

 اریکه پرچم ایرانیان این پرچم ها را توسط عده ای از طراحان حرفه ای آماده می کنند.

قیمت پرچم رومیزی

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها در بازار امکان اینکه یک قیمت دقیق ارائه دهیم وجود ندارد شما می توانید برای اطلاع از به روز ترین قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره با کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی از اجزای تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم های رومیزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابعاد
 • جنس پارچه
 • نوع چاپ
 • تیراژ مورد نظر
 • نوع پایه
 • و…
 •  

خرید پرچم رومیزی در تهران

اریکه پرچم ایرانیان یکی فعال ترین و قدیمی ترین مراکز تولید و چاپ پرچم رومیزی در شهر تهران می باشد. این مرکز با بهره مندی از مدرن ترین دستگاه های چاپ و نیروهای متخصص و کاربلد، آمادگی کاملی جهت ارائه خدمات به سازمان ها ونهادهای دولتی و غیر دولتی در شهر تهران دارد. برای سفارش انواع طرح پرچم رومیزی میتوانید با ما تماس بگیرید.

لازم است بدانید مجموعه چاپ اریکه نمونه پرچم رومیزی های خود را در قالب موکاپ پرچم رومیزی که جلوه طبیعی دارد نشان می دهد تا تصور بهتری از سفارش خود بعد از چاپ داشته باشید.

خدمات ویژه تولید پرچم رومیزی در مجموعه اریکه پرچم

هدف اصلی اریکه پرچم جلب رضایت مشتریان است، خدمات ارائه شده توسط این مرکز نظیر: تولید پرچم رومیزی و چاپ آن در کمترین زمان، چاپ پرچم فوری، چاپ پرچم سفارشی، چاپ پرچم رومیزی کشورها، پرچم رومیزی قوه قضاییه، تولید پرچم تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ایستاده و طراحی پرچم رومیزی با توجه به سلیقه و خواسته مشتریان می باشد.

سفارش پرچم رومیزی با طرح دلخواه

در صورتی که پرچم خود را از مجموعه اریکه پرچم ایرانیان سفارش دهید. یکی از اقدامات لازم برای بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی سفارش پرچم رومیزی و یا پرچم تبلیغاتی رومیزی با طرح دلخواه است. هر شرکت یا اداره می تواند، پرچمی با طراحی لوگو خود، در رنگ های یکسان چاپ کنند. تا بر روی میز تمام کارمندان شرکت یا سازمان قرار دهند. پرچم های  رومیزی اختصاصی با طرح دلخواه بهتر است از جنس ساتن درجه یک باشد و بر روی پرچم باید لوگوی مورد نظر درج شود.

 

سوالات متداول درباره پرچم های رومیزی

جنس پرچم های رومیزی از چیست؟

پارچه ای که برای تولید انواع پرچم به کار برده می شود باید از نوع ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا ساتن براق باشد.

استفاده از پرچم رومیزی لیزری چه مزیتی دارد و تفاوت آن با بقیه ی پرچم ها چیست؟

پرچم های رومیزی لیزری بدون ریشه و زیبایی بیشتری نسبت به سایر پرچم ها دارند به همین دلیل اگر به دنبال پرچمی زیبا با پرستیژ بالاتری هستید پرچم رومیزی لیزری را به شما پیشنهاد می کنیم. پایه و میله پرچم از جنس استیل و سنگ بسیار مدرن است. اگر می خواهید شما به عنوان یک برند، لاکچری دیده شوید، اریکه پرچم به شما پیشنهاد می کند از پرچم های رومیزی لیزری استفاده کنید.

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

قیمت پرچم رومیزی با توجه به ابعاد، جنس پارچه، نوع ریشه، نوع چاپ و دیگر موارد متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های انواع پرچم رومیزی و قیمت چاپ پرچم رومیزی شما می توانید با شماره های درج شده ما در سایت تماس گرفته و ضمن مشاوره از قیمت های ما مطلع گردید.

 

5/5 - (5 امتیاز)

۲۸ پاسخ

 1. سلام جناب
  یه طرح مخصوص داشتم روی پرچم میخواستم بدونم شما انجام میدین؟؟
  تفاوت هزینش نسبت به کارای خودتون چه قدره؟ بعد تعداد بخوایم چه قدر میشه
  ممنون میشم جواب بدین

 2. قیمت چاپ پرچم رومیزی واسه شرکت تخفیفشو چند میزنید؟ پرچم تبلیغاتی رومیزی رو چند روزه اماده میکنین؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button