ریشه پرچم

شرکت اریکه پرچم ایرانیان این افتخار را دارد که از ابتدای شروع به کار خود در تمام زمینه های تولید پرچم به فکر خود کفایی و کار آفرینی و بهبود و کیفیت پرچم های تولید شده خود بوده و هست. در نتیجه با خریداری ماشین آلات بافت و رنگرزی و اضافه کردن نیروی ماهر در مجموعه خود توانسته در مورد بافت و رنگ کردن ریشه های دور پرچم و آذین بندی پرچم های ساخت خود، به خود کفایی برسد .در این رابطه میتوان گفت ما، هم به تولید داخل خود رونق داده و هم کار با کیفیت تری نسبت به  نمونه وارداتی که دیگر شرکت ها استفاده می کنند تولید می کنیم. زمانی نوع پارچه مورد نظر انتخاب شد و لوگوی مورد نظر هم بر روی پارچه به چاپ رسید نوبت به ریشه دوزی، دور پرچم می رسد. ریشه پرچم باعث می شود پرچم شکیل تر و زیبا تر بنظر برسد.

نکته قابل توجه برای ریشه دوزی این است که، ریشه ها را به صورت دوبل و یا به صورت ریشه از داخل و تک می توان بر روی پرچم سوار کرد. اگر ریشه پرچم به صورت دوبل باشد هم بر روی قیمت پرچم تاثیر می گذارد و هم از نظر زیبایی و شکیل تر بنظر می رسد.

 

انواع ریشه پرچم

ریشه ها با چهار سایز مختلف ۴ سانتیمتری و ۷ سانتیمتری و زیگزالی و همینطور ریشه مخصوص مذهبی که به اصطلاح ریشه سرخ پوستی نامیده می شود، جهت دور دوزی پرچم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

رنگ ریشه پرچم

ریشه پرچم در رنگ های مختلفی وجود دارد و باتوجه به رنگ پرچم و محلی که از آن استفاده می کنند انتخاب می شود. به عنوان مثال ریشه دوزی که برای پرچم ایران انجام می گیرد، به رنگ زرد می باشد تا همخوانی با ترکیب رنگ های موجود در پرچم ایران داشته باشد. البته ریشه پرچم ایران را به رنگ سبز و قرمز هم می توان تولید کرد. سایر پرچم ها هم بر اساس رنگ لوگویی که بر روی پرچم به چاپ رسیده و یا بر اساس رنگ هایی که بر روی پرچم وجود دارد انتخاب می شود. بیشترین رنگی که برای رنگ ریشه پرچم مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ های زرد، سبز، آبی، قرمز می باشد.

 

خرید ریشه پرچم

اگر قصد دارید برای موسسه، نهاد و یا شرکت خود پرچم با لوگویی خاصی چاپ کنید یا در صورتی که می خواهید برای مراسم های تشریفاتی از پرچم های مختلف یا از پرچم ایران استفاده کنید، می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با شرکت اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید. این شرکت علاوه بر تهیه انواع مختف پرچم ریشه دوزی پرچم ها را نیز انجام می دهید. توجه داشته باشید زمانی که پرچم برای خرید سفارش می دهید، مطمعن باشید که ریشه دوزی پرچم شما را نیز انجام می دهند.

قیمت ریشه پرچم

قیمت ریشه دوزی پرچم با توجه به نوع نخی که استفاده می کنند و طول ریشه که اطراف پرچم دوخته می شود متفاوت است. به قطع پرچمی که به همراه ریشه دوزی سفارش داده می شود قیمت بیشتر دارد. در صورتی که می خواهید از قیمت ها مطلع شوید با ما تماس بگیرد تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

فروش ریشه پرچم

اریکه پرچم ایرانیان دارای چند سال سابقه کار در زمینه تولید پرچم و ریشه دوزی پرچم می باشد. یکی از ده ها نمونه کارهایی که شرکت اریکه پرچم ایرانیان تولید و عرضه می کند نظیر: پرچم تشریفات و پرچم رومیزی و پرچم مذهبی، پرچم اهتزاز می باشد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت فروش ریشه پرچم می باشد.

اریکه پرچم ایرانیان، طبق نظر مشتریان گرانقدر خود انواع مختلف پرچم ها را هم به صورت ساده و هم به صورت دور ریشه  عرضه می کند، که با دوخت ریشه، پرچم ظاهری شکیل تر و زیباتری به پرچم شما و دفتر محل کار شما خواهد بخشید.

جهت کسب اطلاع از قیمت های ما با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ضمن مشاوره تلفنی، سفارش خود را اعلام فرمایید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *