به اریکه پرچم خوش آمدید

پرچم‌های ورزشی و انواع آن

پرچم ورزشی

یکی از کاربرد های پرچم ها استفاده آن در مجامع ورزشی می باشد. پرچم‌های ورزشی سایز، قاعده و استاندارد خاصی ندارند. تنها چیزی که در پرچم ورزشی اهمیت دارد لوگویی پرچم‌های ورزشی می باشد. این پرچم ها در ابعاد گوناگون و برای تیم های ورزشی در رشته های گوناگون طراحی و تولید می شوند.

 

انواع پرچم های ورزشی

پرچم تیم های ورزشی

پرچم های ورزشی تشریفاتی

پرچم ورزشی اهتزار

پرچم ورزشی رومیزی

ابر پرچم ورزشی

 

 

کاربرد پرچم ورزشی

انواع پرچم ورزشی در ابعاد مختلف وجود دارند که عبارتند از پرچم تیم های مختلف نظیر: پرچم ورزشی تیم استقلال ، پرچم ورزشی تیم پرسپولیس و یا پرچم های ورزشی تیم های خارجی و پرچم المپیاد ورزشی، پرچم المپیاد ورزشی درون مدرسه ای همه و همه این نوع پرچم ها را مجموعه تولید و چاپ پرچم اریکه پرچم ایرانیان تولید می کند. یکی دیگر از انواع پرچم های ورزشی که جنبه تشریفاتی دارد و بر روی میز قرار می گیرد، یا نوع دیگری که کاپیتان ها دو تیم مسابقات فوتبال به جهت یادگاری به هم دیگر هدیه می دهند. نوع از پرچم ورزشی در ورزشگاه ها وجود دارند که برای به اهتزاز درآوردن از آن ها استفاده می کنند.

 

جنس پرچم ورزشی

جنس هایی مرسوم برای استفاده پرچم ورزشی تشریفات، پرچم اهتزاز و پرچم رومیزی عبارتند از: ساتن، فلامنت، شانتون، حریر، اسپان، ریون، پورش که در نتیجه بر مبنای نوع پرچم و سایز و کاربرد آن جنس پرچم ورزشی انتخاب می شود.

 

پرچم ورزشی در ورزشگاه ها

حضور پرچم های هر تیم توسط هواداران داخل ورزشگاه از نظر روحی و روانی بر روی بازیکنان و کادر فنی تیم تاثیر مثبتی می گذارد تا جایی که حتی پرچم می تواند به عنوان یک سلاح پنهان برای تیم عمل کند. همین موضوع باعث شده است که کادر فنی تیم ها تصمیم بگیرند که پرچم های ورزشی تیم خود را به صورت رایگان در اختیار هواداران تیم قرار دهند تا در مواقعی که تیم مسابقه دارد با توجه به تشویق طرفداران و حضور پرچم انرژی مثبت به تیم داده شود.

 

پرچم المپیاد ورزشی

نشان اصلی المپیک از پنج حلقه که به هم دیگر متصل هستند با پنج رنگ مختلف تشکیل شده‌است، که هر کدام یکی از پنج قاره می باشد. این رنگ‌ها به ترتیب از چپ به راست شامل آبی، زرد، مشکی، سبز و قرمز می‌باشند، رنگ آبی نماد قاره اقیانوسیه، رنگ زرد نماد قاره آسیا، رنگ مشکی نماد قاره آفریقا، رنگ سبز نماد قاره اروپا و رنگ قرمز هم نماد قاره آمریکا می باشد این پرچم نشان دادن همبستگی میان مردم هر پنج قاره می باشد.

پرچم باشگاه‌های ورزشی

همانطور که می دانید هر باشگاه ورزشی برای خود پرچم با لوگوی مخصوص به خود دارد، مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زیمنه چاپ و تولید انواع مختلف پرچم های باشگاه های ورزشی نیز فعالیت دارد که معمولا جنس این پرچم از جنس ساتن تایوان می باشد.

 

تحویل فوری پرچم ورزشی

یکی از مزیت هایی که مجموعه اریکه پرچم دارد این است که در کمترین زمان ممکن پرچم سفارش داده شده توسط مشتری عزیز را آمده و تحویل می دهد. در صورتی که زمان کمی برای تحویل گرفتن پرچم ورزشی سفارش داده شده دارید می توانید روی این مجموعه حساب کنید.

 

سفارش پرچم ورزشی

تمام باشگاه ها و مراکز ورزشی و مدارس جهت سفارش انواع مختلف پرچم های ورزشی می توانند با مجموعه تولید و چاپ پرچم، اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرند و سفارش خود را اعلام کنند. این مجموعه با در نظر گرفتن سلیقه و خواسته مشتری خود بهترین پرچم ورزشی و با کیفیت را تولید و تحویل می دهد.

 

فروش پرچم ورزشی

یکی از بهترین مجموعه های فروش پرچم ورزشی، مرکز تولید و چاپ پرچم، اریکه پرچم ایرانیان می باشد،این مجموعه با داشتن چندین سال سابقه کاری در این زمینه همیشه بهترین خدمات را ارهئه می دهد. هدف اصلی آن جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

 

قیمت پرچم ورزشی

قیمت این نوع پرچم ها به جنش و نوع لگویی که طراحی می شود تا بر روی پرچم به چاپ برسد بستگی دارد، هزینه پارچه، هزینه طراحی لوگو، هزینه تولید و چاپ پرچم همه بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارند، همچنین ابعاد پرچم نیز تاثیر گذار است. جهت کسب اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرد.

مرکز تولید پرچم، اریکه پرچم ایرانیان با اشتن چندین سال سابقه کاری در زیمنه تولید و چاپ پرچم از قبیل تولید پرچم هواداری، تولید پرچم ایران  می باشد.

 

خرید پرچم ورزشی

اگر قصد خرید پرچم ورزشی دارید می توانید با مجموعه اریکه پرچم ایرانیان تماس برقرار کنید. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن هایی که در سایت قرار داده شده است با ما تماس حاصل کنید و بر اساس نیاز خود پرچم مورد نظر را خریداری کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب اریکه پرچم

Call Now Button