تولید و چاپ پرچم رومیزی کشورها

خرید اینترنتی پرچم رومیزی کشورها

یکی از نماد و نشان‌های هر کشوری پرچم آن کشور است. مردم تمام کشورها برای پرچم کشور خود احترام خاصی قائل هستند و دیدن و یا به اهتزاز در آمدن آن میتواند حس غرور و میهن‌دوستی را در فرد زنده کند. در گذشته پرچم هر کشور تاریخچه خاصی وجود دارد که نشان‌دهنده تاریخ آن سرزمین می‌باشد. پرچم‌ تمام کشورها، در همه جای دنیا از جمله ایران تولید میشود که این تولیدات در مکان های مختلف مانند: آژانس های مسافرتی، هواپیمایی هتل‌ها، شرکت‌های بین‌المللی و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی به قصد برگزاری مراسمات تشریفاتی کاربرد دارد. یکی از خدماتی که مجموعه اریکه پرچم ایرانیان ارائه میدهد تولید پرچم رومیزی کشورها با مرغوبترین پارچه‌ها است که با بهترین کیفیت چاپ این پرچم هارا برای نهاد و سازمان‌های مختلف تولید میکند.

کیفیت چاپ پرچم رومیزی

یکی از نشانه هایی که میتوانید یک پرچم رومیزی باکیفیت را از پرچم رومیزی کشورهای متفاوت که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند متمایز کنید، این است که رنگ های اوراق اداری و کارت ویزیت با رنگ پرچم رومیزی‌ای که تهیه کردید متفاوت باشد یعنی مقداری کمرنگ یا پررنگ‌تر است. این موضوع یکی از نشانه‌های ضعف در تولید است. درنتیجه کیفیت چاپ پرچم رومیزی کشورها موردی است که از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.

انواع پرچم رومیزی ملل

نوع اول پرچم رومیزی ملل مدل جیر است. همان‌طور که در شکل زیر هم قابل مشاهده است، دور تا دور این پرچم یک حاشیه دوخته شده که شکل پرچم را بسیار زیباتر میکند.

 

فروش پرچم رومیزی کشورها

 

مدل دوم پرچم رومیزی ملل مدل دور لیزری است که در این نوع پرچم از دوپارچه که به‌طور موازی و برعکس روی هم قرار گرفته و به هم متصل شده‌اند. یکی از زیباترین نوع پرچم رومیزی ملل ها که بسیار شیک است و به‌طور استوانه‌ای و ثابت بر روی میز قرار میگیرد همین پرچم دور لیزری می‌باشد.

 

قیمت پرچم رومیزی کشورها

 

نوع دیگر از انواع این پرچم‌ها پرچم رومیزی ملل چندشاخه است. این نوع پرچم از دو نوع دیگر که معرفی شد تفاوتی دارد که آن هم چندشاخه بودن پایه‌های استیل آن است. این مدل پرچم رومیزی در نشست‌های بین چند کشور استفاده میشود.

 

قیمت پرچم رومیزی کشورها

به دلیل نوسان در قیمت پارچه و ممکن است قیمت‌های پرچم رومیزی ملل هم مانند دیگر وسایل درحال تغییر باشند به همین دلیل نمیتوان قیمت ثابتی را تعیین کرد ولی شما میتوانید برای اطلاع از قیمت‎‌ها به سایت اریکه پرچم ایرانیان که دارای 15 سال سابقه در تولید و چاپ پرچم میباشند مراجعه کرده و همچنین اطلاعات بیشتری کسب کنید و انواع دیگر پرچم را هم مشاهده کرده و درست‌ترین انتخاب را داشته باشید.

جنس پرچم‌های رومیزی

 

خرید پرچم رومیزی کشور ها

برای تولید پرچم‌های رومیزی و تشریفات معمولا از ساتن مات، مخمل و یا براق آمریکایی استفاده میشود و جنس‌های متفرقه‌ی دیگری مورد استفاده قرار نمی گیرد.

برای اینکه زیبایی در تولید پرچم رومیزی کشور ها حفظ شود باید از بهترین جنس پارچه برای تولید و فروش پرچم رومیزی کشور ها استفاده شود. این نوع پرچم رومیزی در مدل‌های مختلفی از جمله: چاپ دیجیتال معمولی و چاپ دیجیتال مخروطی و چاپ سیلک و جیر تولید می‌شود.

برای تولید پرچم رومیزی ال و تی برای اینکه دارای گیرایی و زیبایی بیشتر باشد معمولا از پارچه ساتن براق استفاده می شود که می توان از پارچه ساتن آمریکایی هم استفاده کرد که نسبت به ساتن براق از زیبایی کمتری برخوردار خواهد بود.

برای تولید پرچم با چاپ سیلک و گلدوزی از رنگ‌های شیمیایی استفاده میشود و به همین دلیل باید تهیه کردن آن با جنس خاصی از پارچه باشد. پارچه‌ای که برای این نوع پرچم رومیزی استفاده می‌شود پارچه جیر است. که این پارچه دارای عمر طولانی‌تر می‌باشد و از سبک‌های قدیمی‌تر پرچم نسبت به انواع دیگر پرچم‌ها است.

پرچم رومیزی بعدی که قصد داریم راجب جنس آن صحبت کنیم و اطلاعات کاربردی‌ای در این باره به شما بدهیم پرچم ساحلی است. برای تولید پرچم رومیزی ساحلی معمولا از ساتن های سبک استفاده می شود اما بعضی اوقات هم با استفاده از ساتن براق آن را تولید می‌کنند که از زیبایی نسبتا بیشتری برخوردار است.

خرید اینترنتی پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی کشورها

 

اگر قصد خرید اینترنتی پرچم رومیزی کشورها و یا هر نوع پرچم دیگر را دارید میتوانید عبارت اریکه پرچم ایرانیان را در گوگل سرچ کرده و به سایت این مجموعه مراجعه کرده و با شماره‌های موجود در سایت ارتباط برقرار کرده و با گرفتن مشاوره سفارش خود را ثبت کنید.

 

انواع پایه پرچم

برای تولید پرچم تشریفاتی جنس و نوع پایه‌ی آن بر روی زیبایی، کیفیت و قیمت نقش بسزایی را ایفا میکند. سه نوع پایه برای تولید پرچم‌ تشریفاتی وجود دارد که انواع آن از جمله: پایه پرچم پنجه شیری، پایه پرچم خورشیدی و پایه پرچم استیل هستند. اگر بخواهیم از نظر قیمتی تمایزی برای این سه نوع پایه پرچم قائل شویم، قطعا پایه پرچم پنجه خوشیدی است که به نسبت دو نوع دیگر، از قیمت بالاتری برخوردار میباشد.

اگرچه این نوع پایه قیمت بالاتری دارد اما استفاده از پایه پرچم پنجه خورشیدی برای تولید پرچم تشریفاتی مناسب‌تر است، زیرا زیبایی و ابهت بیشتری به آن می‌بخشد.

برای تهیه پرچم رومیزی از پایه سنگی و یا پایه استیل استفاده می شود و باز هم پایه پرچم رومیزی سنگی زیبایی بیشتر، قیمت پرچم رومیزی کشورها بالاتر و کیفیت بهتری نسب به پایه پرچم رومیزی استیل دارد.

 

سوالات متداول درباره‌ی پرچم‌ رومیزی ملل ها

ارتفاع پرچم رومیزی کشورها چقدر است؟

معمولا این نوع از پرچم ها دارای 2 متر و 40 سانتی متر ارتفاع هستند.

آیا برای خرید پرچم رومیزی کشور ها به‌غیر از طراحی خود پرچم میتوان از نوشته هم استفاده کرد؟

بله، هر مجموعه از جمله، مجموعه اریکه پرچم ایرانیان دارای طراحان حرفه‌ای هستند که این طراحان هر طرح یا نوشته‌ای را سفارش بدهید میتوانند روی پرچم طراحی کنند.

آیا شرکت ها برای فروش پرچم رومیزی کشورها میتوانند هر جنسی از پرچم که مورد نیاز و دلخواه خود مشتری هست را تولید و عرضه کنند؟

بله، شما میتوانید هر نوع، جنس پرچم را در ابعاد و طرح‌های دلخواه سفارش دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button