چاپ پرچم تشریفات در مدل های متنوع با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در اریکه پرچم ایرانیان انجام می شود. برخی از کاربرد های پرچم تشریفات:

 

کاربرد پرچم تشریفات:

  • در مسابقات رسمی و باشگاه های ورزشی
  • در کنفرانس‌ های بین‌ المللی و اماکن دولتی
  • در شرکت ها
  • در غرفه‌ های نمایشگاهی
  • در سازمان های نظامی و انتظامی با لوگو و نشان آن سازمان
  • در لابی هتل‌ ها و فرودگاه‌ ها و… 

مشخصات انواع پرچم های تشریفات در اریکه پرچم ایرانیان

پرچم تشریفات در اریکه پرچم ایرانیان شامل دو دسته لمینت و دورو است.

پرچم تشریفات لمینت

پرچم لمینت شامل:

  • ریشه دار 
  • لیزری

1. پرچم تشریفات لمینت با ریشه

درجه کیفی

کیفیت درجه یک

 جنس پرچم تشریفات ریشه دار

ساتن، جیر، براق و مات

 ابعاد پرچم تشریفات ریشه دار

۱۵۰*۹۰ cm

ریشه پرچم تشریفات ریشه دار

امکان استفاده از ریشه در رنگ های مختلف

نوع چاپ تشریفات ریشه دار

قابلیت چاپ به صورت یک رو و دورو

چاپ پرچم تشریفات در مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. برای چاپ های دو رو هزینه کمی بیشتر از چاپ های کی رو است. همچنین قابلیت چاپ لوگو نیز دارند.

خرید پرچم تشریفات لمینت با ریشه

قیمت

زمینه سفید

از 660 هزار تومان

زمینه رنگی

از 708هزار تومان

با مرکز فروش اریکه پرچم ایرانیان به عنوان بهترین تولید کننده پرچم تشریفات ریشه دار تماس بگیرید.

2. چاپ پرچم تشریفات لبه لیزری

درجه کیفی

کیفیت درجه یک

 جنس پرچم تشریفات لیزری

ساتن مات و براق

 ابعاد پرچم تشریفات لیزری

90*150 cm

ریشه پرچم تشریفات لیزری

بدون ریشه

طول پایه پرچم

۲2۰ سانتی متر

پرچم تشریفات لیزری به دلیل ظاهر مدرنش طرفداران زیادی پیدا کرده است. این پرچم ها از جنس ساتن مرغوب هستند و به صورت ایستاده طراحی می شوند، که از لحاظ ظاهری شکل مخروطی دارند. چاپ اینگونه پرچم ها به صورت یک رو انجام می شود. توجه داشته باشید که پرچم تشریفاتی لیزری را هم با ریشه و هم بدون ریشه می توانید سفارش دهید.

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان این امکان را به مشتریان گران قدر خود می دهد که طرح و لوگوی مد نظر خود را انتخاب کنند و با بالاترین کیفیت به چاپ برسانند ، البته این مجموعه طراحی چاپ را هم به صورت زمینه سفید و چاپ لوگو در وسط پرچم و هم به صورت زمینه تمام رنگ یا تمپلات انجام می دهد. پرچم های تشریفاتی لیزری که بدون ریشه هستند از نظر ظاهرجمع تر و به حالت مخروطی دیده می شوند.

خرید پرچم تشریفات لمینت لیزری

قیمت

زمینه سفید

از 600 هزار تومان

زمینه رنگی

از 648 هزار تومان

چاپ پرچم تشریفات دو رو

درجه کیفی

کیفیت درجه یک

 جنس پرچم تشریفات دورو

دو لایه ساتن

چاپ پرچم تشریفات

دیجیتال

اتصال

با ریشه

قابلیت شستشو

دارد

پرچم های مخروطی از جنس ساتن های ضخیم می باشند که با قرار گرفتن بر روی میله پرچم، نمای زیبایی ایجاد می کنند. این مدل از پرچم ایستایی خوبی دارد و برای اینکه ظاهری مرتب داشته باشد نیازی به طلق نگهداری پرچم ندارد. اکثرا از این پرچم به جهت نمایش لوگوی شرکت و برند ها استفاده می شود.

خرید پرچم تشریفات دو رو

قیمت

زمینه سفید

از 648 هزار تومان

زمینه رنگی

از 732هزار تومان

جهت اطلاع از قیمت پرچم تشریفات لیزری با مجموعه اریکه پرچم تماس بگیرید.

پرچم تشریفات مخمل 

خرید پرچم تشریفات مخمل

قیمت

زمینه سفید

از 900 هزار تومان

زمینه رنگی

از 996 هزار تومان

برخی از نمونه کارهای پرچم تشریفات اریکه پرچم ایرانیان

چاپ پرچم تشریفات ایران

معمولا در بسیاری از مراسم ها و تشریفات خاص ادارای، علاوه بر استفاده از پرچم خود شرکت، از پرچم تشریفات ایران هم استفاده می کنند. در صورتی که قصد دارید با استفاده از چاپ پرچم تشریفات، برند خود را معتبر تر و رسمی‌تر جلوه بدهید، استفاده از پرچم ایران گزینه ی مناسبی برای شما می باشد.

مرکز چاپ و فروش اریکه پرچم ایرانیان با به کارگیری به روز ترین دستگاه های چاپ و با کیفیت ترین مواد اولیه، آماده است تا شما را در فرایند تولید پرچم مورد نظر همراهی کند.

 

تولید پرچم تشریفات در اریکه پرچم ایرانیان

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با استفاده از جدید ترین دستگاه ها و با کیفیت ترین متریال، بهترین پرچم های تشریفاتی را تولید می کند. این مجموعه به دلیل استفاده از پارچه های مناسب و با کیفیت، عمربالای پرچم های تولیدی خود را تضمین خواهد کرد. در ضمن این پرچم ها به دلیل با دوام بودن رنگ های به کار برده شده در طراحی و چاپ، بعد از هر بار شستشو به هیچ وجه از بین نمی روند.

 

نحوه نصب پرچم تشریفات

ابتدا پرچم را از بسته بندی خارج کنید، سمت راست پرچم  یک نوار به نام  بندیلک به صورت نگهدارنده و تسمه ای وجود دارد، در قسمت بالایی نوار نگهدارنده پرچم، یک نوار به صورت بسته و دایره ای وجود دارد . بندیلک در قسمت بالایی پایه پرچم  و زیر تاج پایه پرچم  نصب می شود. در بخش تنه پائینی پایه پرچم، یک پیچ نگهدارنده وجود دارد  که از آن برای بسته شدن یک طرف دیگر بندیلک استفاده می شود. توجه داشته باشید بعد از نصب پرچم، خوانا بودن یا نبودن پرچم باید رعایت شود. پرچم  کشورهای مختلف باید همگی از سمت چپ خوانا شوند ولی در پرچم ایران حتما باید از سمت راست خوانا شود.

 

سفارش و طراحی پرچم تشریفات

مراحل چاپ و طراحی پرچم تشریفات در اریکه پرچم ایرانیان به شرح زیر است:

1. در ابتدا توضیحی درباره فعالیت و کسب و کار خود به کارشناسان ما در اریکه پرچم ایرانیان بدهید.

2. سپس لوگوی مورد نظر خود را برای مجموعه ارسال کنید.

3. طرح و نوع چاپ خود را انتخاب کنید.

 

زمان تحویل چاپ پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات ایران

شما میتوانید درخواست چاپ پرچم خود را به دو صورت عادی و فوری در اریکه پرچم ایرانیان ثبت کنید. کیفیت چاپ در این دو نوع هیچ فرقی با یکدیگر ندارند، و دلیل قیمت بیشتر چاپ فوری، اولویت قرار دادن آن سفارش میباشد.

تیراژ چاپ پرچم نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر زمان تحویل سفارش میباشد. اریکه پرچم ایرانیان تمام تلاش خود را میکند تا سفارش های شما را حداکثر بعد از 3 روز تحویل دهد، اما اگر تعداد پرچم ها بیشتر باشد، زمان تحویل محاسبه شده و در پیش فاکتور ثبت میگردد.

 

قیمت پرچم تشریفات

عوامل مختلفی هستند که بر روی قیمت انواع چاپ پرچم تشریفات تاثیر می گذارند. قیمت پرچم با توجه به نوع پارچه ای که استفاده می کنید، طرح و لوگویی که برای چاپ روی پرچم انتخاب می شود و همچنین ریشه دوزی پرچم و دیگر عواملی که در تولید پرچم دخیل هستند تاثیر گذار می باشد.

به عنوان مثال: تولید پرچم با زمینه سفید و چاپ لوگو در مرکز هزینه کمتری نسبت به پرچم هایی با زمینه رنگی یا چاپ لوگو در کل پرچم دارد. اریکه پرچم ایرانیان، مرکز چاپ و فروش پرچم تشریفات، به شما کمک می کند تا بتوانید پرچم تشریفات ارزان و با بالاترین کیفیت تهیه کنید. جهت کسب اطلاع از قیمت و خرید پرچم تشریفات با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

مزیت ثبت سفارش پرچم تشریفاتی در اریکه پرچم ایرانیان

1. چاپ پرچم تشریفات اختصاصی

چاپ پرچم تشریفات اختصاصی با پس زمینه سفید همراه با  لوگو سازمان یا شرکت که در مرکز آن قرار می گیرد، طراحی شده و به چاپ می رسد. شما می توانید برای سفارش و آگاهی از قیمت پرچم تشریفات اختصاصی با مشاورین فروش پرچم تشریفات تماس حاصل فرمایید.

2. هزینه مقرون به صرفه

یکی دیگر از ویژگی های برتر مجموعه اریکه پرچم ایرانیان دریافت هزینه مناسب است.

3. تهیه و تولید بالاترین کیفیت پرچم

اریکه پرچم ایرانیان با بهریه گیری از خلاق ترین و مجرب ترین نیرو ها و با استفاده از بهترین دستگاه ها و پارچه، بالاترین کیفیت چاپ را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

ابعد استاندارد پرچم تشریفات باید چگونه باشد؟

سایز پرچم های تشریفاتی باید به صورت 90 در 150 سانتی متر باشد.

جنس پارچه پرچم تشریفات باید از چه جنسی باشد؟

پرچم های تشریفاتی جنس های متفاوتی دارند یکی از پارچه هایی که برای این نوع پرچم ها می توان استفاده کرد پارچه های مخلمی هستند، اگر به دنبال پرچم های تشریفاتی خاص و شیک هستید بهتر است پارچه ای که انتخاب می کنید از جنس مخمل باشد.

انواع دوخت پرچم تشریفات چگونه است؟

نوع دوخت پرچم به صورت ساده ، ریشه دار ، ریشه دوبل ، لمینتی ، قیفی می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

۱۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *