پرچم تشریفات

پرچم-تشریفات

در بسیاری از مراسم های مهم برای به رسمیت بخشیدن آن مراسم و مکان از پرچم های تشریفاتی استفاده می کنند. این پرچم های  بزرگ به صورت ایستاده بر روی یک پایه قرار می گیرد و در قسمت های مختلف مکانی که مراسم در آن برگذار می شود، قرار می گیرد. مهم ترین پرچم تشریفاتی کشور ایران پرچم جمهوری اسلامی می باشد که در تمام مراسم ها از آن استفاده می شود. پرچم تشریفات را با ریشه دوزی مناسب در 12 رنگ مختلف، متناسب با لگوی سازمان ها، نهاد ها، شرکت ها و موسسه ها دوخته می شود. در این گونه پرچم ها از دو نوع پارچه استفاده می کنند، پارچه های ساتن مات آمریکایی یا پارچه های ساتن براق که البته پارچه ساتن مات شیک تر و گران قیمت تر است.

هر شرکت یا سازمان و نهادی نیازمند داشتن یک پرچم های تشریفات جهت طراحی دکوراسیون ساختمان خود و برگذاری مراسم ها خواهند بود. استفاده از اینگونه پرچم ها وجهه اون سازمان یا شرکت را افزایش می دهد. از پرچم تشریفات بیشتر در اتاق مدیریت ،  سالن کنفرانس ، هتل ، لابی، نمایشگاه، اتاق انتظار استفاده می کنند

 

چاپ پرچم تشریفات

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در زمینه چاپ پرچم تشریفات نیز فعالیت دارد. این مجموعه با ارائه بهترین طراح ها در زمینه پرچم تشریفات و با استفاده از پارچه هایی با کیفیت و ریشه دوزی مناسب خدمات خود را به مشتریان عزیز عرضه می کند. طراحی چاپ پرچم تشریفات، هم به صورت یک رو و هم به صورت دو رو انجام می گیرد. که البته چاپ یک رو ارزان قیمت تر است.

ویژگی چاپ پرچم تشریفات

 •  چاپ می تواند هم یک رو و هم دورو انجام شود
 •  جنس پرچم های تشریفات از ساتن مات آمریکائی یا ساتن ۹ کیلوئی خواهد بود
 • پایه پرچم تشریفات از نوع پنجه شیری و خورشیدی می باشد و جنس پایه پرچم از چدن است
 •  ریشه های پرچم در ۱۲ رنگ متنوع می باشد.
 •  ابعاد پرچم های تشریفات ۱۵۰×۹۰
 •  طول پایه پرچم ۲۳۰ سانتی متر متغیر

 

انواع پرچم تشریفاتی

 •  پرچم تشریفات لمینت
 •  پرچم تشریفات سپاه
 • پرچم تشریفات مخروطی
 •  پرچم تشریفات نظامی
 •  پرچم تشریفات اختصاصی
 • پرچم تشریفات لیزری
 •  پرچم تشریفات ایران

 

چاپ پرچم تشریفات اختصاصی

پس زمینه سفید  همراه با  لوگو سازمان یا شرکت که در مرکز آن قرار می گیرد طراحی و به چاپ می رسد.

 

چاپ پرچم تشریفات مخروطی

از پرچم تشریفات مخروطی جهت قرار دادن لوگو بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چاپ پرچم تشریفات لیزری

پرچم تشریفات لیزری به دلیل ظاهر مدرنش طرفدارن زیادی پیدا کرده است. این پرچم ها از جنس ساتن مرغوب و به صورت ایستاده طراحی می شوند، که از لحاظ ظاهری شکل مخروطی دارند. چاپ در اینگونه پرچم ها به صورت یک رو انجام می شود. توجه داشته باشید که پرچم تشریفاتی لیزری را هم با ریشه و هم بدون ریشه می توانید سفارش دهید. مجموعه اریکه پرچم ایرانیان این امکان را به مشتریان گران قدر خود می دهد که هر نوع طرح و لوگوئی مد نظر را انتخاب کنند و با کیفیت بالا چاپ شود، البته این مجموعه طراحی چاپ را هم به صورت زمینه سفید و چاپ لوگو در وسط پرچم و هم به صورت، زمینه تمام رنگ یا تمپلات انجام می دهد. پرچم های تشریفاتی لیزری که بدون ریشه هستند از نظر ظاهرجمع تر و به حالت مخروطی دیده می شوند.

 

ویژگی چاپ پرچم تشریفات لیزری

 •  اندازه پرچم 90*150 یا 100*170 باتوجه به خواسته مشتری قابل تغییر است.
 •  نوع دوخت پرچم به صورت ساده ، ریشه دار ، ریشه دوبل ، لمینتی ، قیفی باشد.
 •  طرحی که به چاپ می رسد به صورت چاپ دیجیتال توسط دستگاه های پلاتر مخصوص ، چاپ سیلک ، چاپ ترانسفر و گلدوزی انجام می شود.
 • جوهر که برای  چاپ پرچم استفاده می شود از نوع  جوهر های با کیفیت سابلیمیشن می باشد که با  شستشو از بین نمی رود و کمرنگ نمی شوند .
 •  چاپ به صورت یک رو
 •  جنس پارچه از ساتن مرغوب
 •  نوع پایه از جنس پنجه شیری یا خورشیدی
 •  ریشه در  ۱۲ رنگ مختلف
 •   ابعاد پرچم۱۵۰×۹۰
 •   طول پایه پرچم ۲۳۰ سانتی متر
 •  جنس پایه پرچم از چدن

 

چاپ پرچم تشریفات ایران

اگر به دنبال چاپ پرچم تشریفات ایران می گردید بهترین مجموعه که پرچم های با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد، مجموعه تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان می باشد.

 

تولید پرچم تشریفات

مجموعه اریکه پرچم ایرانیان با استفاده از جدید ترین دستگاه ها و با کیفیت ترین متریال بهترین پرچم های تشریفاتی را تولید می کند. این مجموعه به دلیل استفاده از پارچه های مناسب و با کیفیت، عمربالای پرچم های تولیدی خود را تضمین خواهد کرد. در ضمن این پرچم ها به دلیل با دوام بودن رنگ های به کار برده در طراحی و چاپ بعد از هر بار شستشو از به هیچ وجه از بین نمی روند.

 

موکاپ پرچم تشریفات

در این مطلب از سایت پی اس دی فا شاهد مجموعه 9 طرح لایه باز موکاپ پرچم (پیش نمایش پرچم) مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشید. این مجموعه موکاپ در قالب 9 فایل psd در سایت بارگذاری شده اند که خیلی ساده و راحت می توانید فایل ها را در نرم افزار فتوشاپ اجرا و نسبت به ویرایش آن ها اقدام کنید. طرح ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2000 × 3000 پیکسل هستند که همگی مناسب جهت ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا می باشند. همچنین لازم به ذکر است که طرح ها به صورت Smart Object طراحی شده اند که به واسطه این قابلیت خیلی راحت و فقط با چند کلیک می توانید تصاویر و لوگوی خود را در این قالب های آماده جایگذاری کنید. همچنین 6 بک گراند آسمان و دیوار آجری نیز در فایل فشرده موجود است که از آن ها نیز می توانید به عنوان بک گراند تصاویر استفاده کنید.

 

چاپ پرچم تشریفات مخمل

پرچم های تشریفاتی جنس های متفاوتی دارند یکی از پراچه هایی که برای این نوع پرچم ها می توان استفاده کرد پارچه های مخلمی هستند، اگر به دنبال پرچم های تشریفاتی خاص و شیک هستید بهتر است پارچه ای که انتخاب می کنید از جنس مخمل باشد.

 

نحوه نصب پرچم تشریفات

ابتدا پرچم را از بسته بندی کنید ،  سمت راست پرچم  یک نوار به صورت نگهدارنده و تسمه ای وجود دارد، در قسمت بالایی نوار نگهدارنده پرچم یک نوار به صورت بسته و دایره ای وجود دارد به نام  بندیلک، بندک در قسمت بالایی پایه پرچم  و زیر تاج پایه پرچم  نصب می شود. در بخش تنه پائینی پایه پرچم یک پیچ نگهدارنده وجود دارد  که از آن برای بسته شدن یک طرف دیگر بندیلک استفاده می شود. توجه داشته باشید بعد از نصب پرچم خوانا بودن یا نبودن پرچم باید رعایت شود. پرچم  کشور های مختلف باید همگی از سمت چپ خوانا شوند ولی در پرچم ایران حتما باید از سمت راست خوانا شود.

 

ابعاد استاندارد پرچم تشریفات

سایز پرچم های تشریفاتی باید به صورت  90 در 150 سانتی متر باشد. استفاده از پرچم های تشریفاتی بزرگ روش است برای به نمایش کشیدن عظمت و اعتبار شرکت به مراجعین می باشد. این پرچم ها را روی میله های عمودی  نصب می نماییند. پرچم های تشریفاتی را می توان هم به صورت ریشه دوزی و هم بدون ریشه سفارش دهید.  ریشه هایی که برای اینگونه پرچم های استفاده می شوند دارای 12 رنگ بوده که م متناسب با رنگ لوگوی طراحی شده بر روی پرچم رنگ ریشه ها را انتخاب می نمایید.

 

سفارش پرچم تشریفات

اگر قصد دارید برای شرکت یا سازمان خود پرچمی با لوگوی مخصوص خود طراحی کنید، و اطلاعاتی در این زمینه ندارید می توانید با مجموعه اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید، و به طور رایگان مشاوره شوید. سفارش پرچم تشریفات خود را به مجموعه ما بسپارید به دلیل سابقه بالا و کیفیت کار. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه چاپ پرچم رومیزی می باشد.

 

قیمت چاپ پرچم تشریفات

قیمت پرچم با توجه به نوع پارچه ای که استفاده می کنید، طرح و لگویی که برای چاپ روی پرچم انتخاب می شود و همچنین ریشه دوزی پرچم و دیگر عواملی که در تولید پرچم دخیل هستند تاثیر کگذغار می باشد. به عنوان مثال: تولید پرچم با زمینه سفید و چاپ لوگو در مرکز هزینه کمتری نسبت به پرچم هایی با زمینه رنگی یا چاپ لوگو در کل پرچم دارد. برای اطلاع از قیمت پرچم تشریفاتی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

[/vc_message]

ابعاد:

گوناگون

جنس:

ساتن مات، ساتن براق، جیر، ژرسه، پلی استر

چاپ:

سیلک، دیجیتال

ریشه:

بدون ریشه، ریشه دار

برخی از نمونه کارهای پرچم رومیزی اریکه پرچم ایرانیان

پرچم شهردای تهران
پرچم ایران
پرچم-تشریفات

 

ابعد استاندارد پرچم تشریفات باید چگونه باشد؟

سایز پرچم های تشریفاتی باید به صورت 90 در 150 سانتی متر باشد.

جنس پارچه پرچم تشریفات باید از چه جنسی باشد؟

پرچم های تشریفاتی جنس های متفاوتی دارند یکی از پارچه هایی که برای این نوع پرچم ها می توان استفاده کرد پارچه های مخلمی هستند، اگر به دنبال پرچم های تشریفاتی خاص و شیک هستید بهتر است پارچه ای که انتخاب می کنید از جنس مخمل باشد.

انواع دوخت پرچم تشریفات چگونه است؟

نوع دوخت پرچم به صورت ساده ، ریشه دار ، ریشه دوبل ، لمینتی ، قیفی می باشد.

Call Now Button